Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes komolyabbra venni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes komolyabbra venni a dolgokat?

Figyelt kérdés

Középiskola 10. járok. Egyik osztálytársammal az utóbbi 2-3 hétben elég jól kijövünk. Suliban is szoktunk beszélgetni, meg van amikor Facebook-on is.


Nem tudom mi tévő legyek, aranyos, kedves lány, lehet el is hívnám randira, de sajnos a tanév végén elköltözik a jelenlegi sulitól közel 100km-re.


Szerintetek mi tévő legyek? Érdemes lenne megpróbálni?


2013. máj. 1. 20:37
 1/3 anonim válasza:
100%
Sajnos szerintem nem. A távkapcsolatok nagyon ritkán működnek, de akkor is inkább már összeszokott pároknál.Ha összejöttök csak mégnehezebb lesz ha elköltözik mindkettőtöknek.Nagyon sok időt, energiát igényelne, és ehez még fiatalok vagytok.Lépj tovább!
2013. máj. 2. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyd, most még könnyű visszakozni.
2013. máj. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
dugjatok egyet és csá!
2013. máj. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!