Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan "segítsek rá abban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "segítsek rá abban hogy magabiztosabb legyen"? Hogyan fordítsam komolyabbra a témát?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki tetszik nekem, és azt mondta hogy "bír" engem. Barátnőmmel is levelezett, neki is mondta hogy érez valamit irántam de nem meri elmondani nekem, mert lehet én nem így érzek. Barátnőm segített neki kicsit, hogy legyen magabiztosabb, van még esély (teljesen elárulni nem akart). És a fiú mindig tesz aranyos megjegyzéseket, de hogyan fordíthanám komolyabbra?

Igen, üges-bajos tinilány vagyok, köszönöm előre is a hasznos válaszokat, lehet oltani, nem zavar, csak segítséget szeretnék!


2013. jan. 5. 01:29
 1/4 anonim ***** válasza:
adj neki jeleket, keresd a társaságát, flörtölgess.:) abból már rá kéne jönnie
2013. jan. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha már tudod, hogy tetszel neki, akkor még csak az elutasítástól sem kell félned. Kezdeményezz! Hívd el sétálni, moziba, állatkertbe...bárhová. :)
2013. jan. 5. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ket fele pasi letezik.

1. akinek a hatarozott csaj kell

2. akinek az elerhetetlen kell

ha az elsot szeretned legyel talpraesett mikor vele beszelsz. ne kerulgesd a forro kasat. mond ki kerek perec hogy "tetszel nekem". ettol eloszor zavarba fog jonni es elkezded majd jobban erdekelni ot.


ha a masodik akarsz lenni tudod mi a dolgod:) csak mindig sejtelmes jeleket adj fele. ne nagyon keresd a tarsasagat. facebookon vard meg mig o ir rad!!


nehany tipp:

amikor vele vagy mond ki gyakran a srac nevet!

ha a barat nod irant erzett valamit akkor azt az erzest gyokerestul ki kell irtani onnan. nagyon rossz lenne neked es tonkremenne a baratsagotok egy fiu miatt.


majd ertesits a fejlemenyekrol! :)

16/L

2013. jan. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Kedves utolsó kommentelő, szerintem én írtam érthetetlenül, de a barátnőm iránt nem érez semmit, a barátnőmnek mondta a pasi, hogy énirántam érez valamit :)

2013. jan. 5. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!