Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, milyen jeleket küldötök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, milyen jeleket küldötök annak a pasinak, akitől akartok valamit?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 20:11
1 2 3
 11/23 White Lily ***** válasza:
tudnál írni egy konkrét szituációt?
2013. ápr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Például tanfolyamon meglátsz egy ilyen férfit, vagy akár valamely szórakozóhelyen
2013. ápr. 27. 08:41
 13/23 anonim ***** válasza:
szemezes mosolygas erdeklodes..majd bejelolom ismerosnek. Utana lesz ami lesz..20/L
2013. máj. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
59%
Szemezni nem szoktam, mert utálok szemkontaktust tartani, ahhoz én túl hamar zavarba jövök. Tehát igazából semmilyen jelt nem küldök és nem hinném, hogy a távolról nézem és várom a "csodát", hogy felfigyeljen rám a jelek közé tartozna xDDDD Amúgy volt már, hogy én kezdeményeztem, de rendszerint kiderült, hogy van barátnője az illetőnek.
2013. máj. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát én először megpróbálom felvenni vele a szemkontaktust. Aztán odamegyek hozzá beszélgetni, persze valamilyen kifogással (pl. nem tudod, merre van a posta) vagy valami ilyesmi. Utána pedig elterelem a témát bemutatkozási térre, és aztán már meg is van! Vagy lesz belőle valami, vagy nem. :)
2013. máj. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Néze, bámulom, figyelem, röhögök rajta, mosolygok rá, keresem a társaságát, igazat adok neki...
2013. jún. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Röhögsz rajta? :D Az nem mindig esik ám jól :D
2013. jún. 3. 12:22
 18/23 anonim ***** válasza:

Elérhető vagyok, ha keres és bár megesik, hogy nem veszem fel a telefont, mindig bocsánatot kérek és csak okkal nem válaszolok neki.

Meghallgatom a mondandóját és érdeklődöm. Ha kérdez, akkor válaszolok, de nem fárasztom fölöslegesen.


Hogy lásd mi a különbség a viselkedésben, leírom a kevésbé szimpatikus fiatalemberekhez való viszonyulásomat is:

Ha harmadjára hív se veszem fel a telefont.

Mivel nem érdekel, megpróbálok ürügyet keresni, hogy leléphessek (pl.: el kell érnem a buszt, el kell mennem az édesanyámhoz, túl fáradt vagyok, rosszul érzem magam és inkább ledőlök, hirtelen becsöngetett az unokatesóm/barátnőm/rég nem látott valakim, stb.)

Tapasztalatból tudom, hogy a pasik többsége utálja, ha egy hölgyemény sokat locsog és ezt szoktam még riasztónak bevetni.

Nyilván emberből vagyok tehát, ha adott időn belül nem lesz homályos neki a harci helyzet, akkor finoman közlöm vele, hogy hagyjon békén.


Előfordul, hogy valakivel eleinte szimpatizálok és hirtelen fordul a kocka. Az a rosszabb eset. Vagy épp fordítva, előbb nem kívánom a hátam közepére se, aztán egész nap vele beszélnék.

2013. júl. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 viktor123456 ***** válasza:

Srác. Itt leírták a csajok. Aki keresi a találkozást, a bezélgetést, annak szjmpi vagy és rajtad múlik. Aki nem, az kifogásokat gyárt.


Megkaptad a választ, mi érdekel még? :-)

28f

2013. aug. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Ez az esszencia hiányzott, Viktor :D
2013. aug. 20. 17:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!