Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen jeleket küldenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jeleket küldenek a nők, amivel arra bátorítanak, hogy menjek oda, és szólítsam le?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Sokat ugratnak:D Dobják a lasztit, aztán vagy elkapod, vagy sem:D
2013. ápr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Füstjeleket :D (tudom, nagyon vicces vagyok) :P
2013. ápr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én pl semmilyent
2013. ápr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Forog a fejük, és zöldet hánynak.
2013. ápr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szemezés, mosoly meg az ilyesmik
2013. ápr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igyekszik a közeledben lenni, gyakran néz rád, ha észreveszed, gyorsan elfordul, elmosolyodik, néz a szeme sarkából, ha azt hiszi, nem látod, zavarba jön ha meglát… stb.
2013. ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Semmilyet, levegőnek néznek.


Én legalábbis sosem tapasztaltam semmi egyértelmű jelet, bár néha volt olyan, hogy egy-két csaj feltűnőbben és gyakrabban nézett, mintha kereste volna a szemkontaktust, de ez is lehet csak azért volt, mert ronda vagyok és furán nézek ki, mert tényleg elég nagy orrom van és ezt muszáj megnézni. Kb. olyan, mint amikor volt egy hatalmas seb az arcomon,akkor is megnéztek az emberek, sőt még előre is engedtek. XD

2013. ápr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sosem bámulok meg ronda, vagy nagy orrú embereket. :D Fura helyen élhetsz utolsó.
2013. ápr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!