Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek, ha a csajok nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha a csajok nem adnak egyértelmű jeleket, hogy tetszenék nekik mondjuk az utcán vagy a buszon, akkor elmondható rólam, hogy csúnya vagyok és sosem lesz barátnőm vagy hogy működik ez?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
vagy olyan jó palinak számítasz hogy még jeleket se mernek küldeni...
2013. ápr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vhogy úgy működik ahogy leírtad. Én is így vagyok :(
2013. ápr. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A jón ők mind foglaltak, nem vesztek meg hogy jelezzenek neked. Idegen közterületen meg a kutya se szokott ismerkedni. NEm arra való. Vadidegeneket a nők kerülik. Túl nyilt terület az útca. Meg akinek van önbizalma közülük ,az mind foglalt. A többi meg azért nem jelez, mert nincs önbizalma.
2013. ápr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebből nem jelenthető ki teljes bizonyossággal, hogy valaki ronda, vagy valaki nem kelendő a csajoknál. Egy férfinek kell lépnie, és akkor, ha te lépsz, és folyamatosan elutasítanak, akkor mondhatod el magadról, hogy ronda vagy. Ez önmagában elég szörnyű, tudom tapasztalatból, mert én is elég ocsmány vagyok.
2013. ápr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!