Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tehát akkor már nincs esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehát akkor már nincs esélyem?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány. Egy lány barátom tudtomon kívül megkérdezte tőle, hogy ki tetszik neki az osztályunkból. Azt mondta neki, hogy senki. Kérdezett még pár fiút, köztünk engem is. A többieknél ilyen válaszok voltak: Nem, nem, Fúj,nem. Nálam azt mondta, hogy kedves vagyok, de nem. Akkor már nincs esélyem?

2013. ápr. 24. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Amig nem tole tudod addig szerintem nincs veszve semmi
2013. ápr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem is jössz be neki (még), akkor tehetsz érte, hogy ezután "begyere". Légy vele előzékeny, udvarias, nyisd ki előtte az ajtót, közben tettesd, hogy nem érdekel téged. Mutasd, hogy közömbös vagy iránta, közben meg valamilyen ürüggyel mindig légy a közelében. Hidd el, megőrjíted vele és sokat szerepelsz majd a gondolataiban. :)
2013. ápr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amit az utolsó írt, az tuti! Velem is ezt csinálta egy fiú, folyton a közelemben volt, de nem tudtam eldönteni, hogy most tetszem-e neki vagy sem. Folyton rá gondoltam/gondolok.

De vigyázz vele, hogy ne nyújtsd a dolgot túl hosszúra! Mert akkor már inkább rossz értelemben idegesíted majd vele. De arra, hogy felhívd magadra a figyelmet, jó.

2013. ápr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!