Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom kiismerni. Most mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom kiismerni. Most mi van? Van esélyem randira vagy már nincs?

Figyelt kérdés

3hete felvettem egy lányt fbra. Elkezdtünk ismerkedni. Az első nap nagyon lelkes volt. Utána is beszéltünk és megbeszéltünk egy randit. Mivel egyetemen most voltak vizsgák. Szòval nem egy alkalmas ismerkedési idő.. Na mind1. Aztán mivel tanult nem beszéltünk minden nap, de bocsánatot is kért érte hogy most nagyon nem ér rà. Aztàn megkérdeztem akar-e találkkozni vagy sem? Erre azt ìrta hogy persze, de most tanul majd megbeszéljük. Végül végzett a vizsgákkal de elment a barátaival mekizni délután most meg iszogatni hogy megünnepeljék. Csak pár percet beszéltünk akkor mesélte.

Most gondolhatom hogy annyira nem akar semmit? Vagy csak fel van dobva és nem ér rá beszélgetni? Hozzàtenném hogy a héten mivel vizsgázott csak annyit beszéltünk hogy hogy halad? Ès mondta hogy nagyon kész...meg annyi tanulnivalòja van hogy aludni se ér rá és erre azt írtam neki hogy akkor most nem is zavarom, inkább tanuljon.


2013. jan. 25. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem nagyon ismer még, mostanában meg elég elfoglalt volt.

Még ne add fel szerintem.

2013. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 -=Koldus=- ***** válasza:
Jövő héten próbálkozz ismét. Hagyd meg neki a hétvégét, úgyis bulizni fog holnap is.
2013. jan. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha nem keresem nem fogja azt hinni hogy nem akarok már tőle semmit? Nem sok a 3nap nem keresés hisz a héten se beszéltünk szinte...
2013. jan. 25. 21:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy hívják a lányt? Keresztnév szinten? Az mindent elárul.
2013. jan. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy ismered ;) De írj te egy nevet és megmondom ő e.
2013. jan. 25. 22:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tök normális hogy az általa ismert emberekkel akar előbb találkozni ha végre kiszabadul a tanulásból, és nem olyasvalakivel akit életében nem látott. Ettől még pár nap múlva akarhat veled randizni...
2013. jan. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyugalom, nyugalom...

A vizsgaidőszak egy más tudatállapotot kíván az embertől.

Aztán vizsgák után kicsit vissza kell rázódni a hétköznapi üzemmódba.

Te vagy a férfi, úgyhogy továbbra is legyél tökös: te tudod mit akarsz a nőtől, nem?

Akkor ehhez tartsd magad. Ne barkóbázz, mire gondol.

Nyugodtan kérdezz rá többször, had érezze, hogy igen, te akarsz vele találkozni!

Viszont ha 2 héten belül nem sikerül találkoznotok, akkor nyugodtan sztornózhatod. Mert az már kényelmesség, és valószínű, nem is igazán akar veled találkozni.

De amúgy mért nem kérdezed meg őszintén, vagy mondod neki, hogy téged azért "bánt"?

2013. jan. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!