Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet egy fiúnál ezek után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy fiúnál ezek után még esélyem?

Figyelt kérdés
Egy osztálytársamnak egy "jóakaróm" elárulta, hogy tetszik nekem. Addig húzták, amíg négyszemközt megkért, hogy hagyjam békén (mégcsak jeleket sem adtam szándékosan, de ő már sokat beleképzelt). Nagyon megbántott ezzel (nem kezdeményeztem, ezért fájt a visszautasítás), 1 évig nem beszéltünk, kerültem. Aztán megbocsátottam neki, azóta kivételesen figyelmes velem. Mint barátok nagyon jól megértjük egymást, és a külsőm sokat változott azóta, sokan jelzik.

2013. jan. 22. 08:13
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
"kissé" zavaros az írásod.Minden rendbe odabent nálad?:DD
2013. jan. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ha nem érted, én igyekeztem érthető lenni.
2013. jan. 22. 08:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Tehát már akkor is tetszett a srác. (és azóta is)

Akkor kerekperec visszautasított, de barátság kialakult. Te meg most a barátságot (és azzal együtt mindent) simán felrúgnád, úgy, hogy egyszer már megmondta, hogy nem akar tőled semmit? Attól, hogy a külsőd változott nem jelenti azt, hogy a srác belédszeretett... De talán próbáld meg vele megbeszélni ha olyan jó barátok vagytok, tuti nem hajt el az első kör után. De gondold meg mit kockáztatsz.

2013. jan. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
úgy érzem, azért utasított vissza, mert húzták velem, és még nem akart járni senkivel. a mostani viselkedése kicsit gyanús nekem. de lehet, hogy csak kedves akar lenni. nem kezdeményezek, nekem fontosabb a barátságunk...
2013. jan. 22. 08:40
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos szerintem csak beképzeled a dolgot, mert még mindig nem tudsz túl lenni rajta. :(

És tudom, hogy hülyén hangzik, de ha a srác elég érett ahhoz, hogy végre járjon valakivel, és ez a valaki neki te lennél, akkor majd ő fog lépni.

2013. jan. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem ,egyáltalán nem hangzik hülyén, én is valahogy így gondolom. Köszi a válaszokat.
2013. jan. 22. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!