Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van esélyem egy 15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem egy 15 éves fiúnál, mikor én 12 leszek áprilisban?

Figyelt kérdés
Járok egy helyre, ahhol megismertem egy 15 éves fiút, és nagyon aranyos velem. Talált ki nekem egy becenevet, és egy kicsit lelkiztünk (beszélt egy régi barátnőjéről aki mellesleg egy ribi volt). Borzasztó fófej és nagyon vicces is! Lécci adjatok pár tippet, hogy hogyan tudnánk járni! Köszi!
2011. aug. 23. 19:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem túl fiatal vagy még. Őt teljesen más dolgok érdeklik, mint téged.
2011. aug. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Kutyafaszt van esélyed.
2011. aug. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát... nem hinném, hogy 15 éves létére 12 évesekkel járna, de egy próbát megér.
2011. aug. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha a srác megérti, hogy még nem akarsz szexet. Ugye nem akarod 12 évesen vele?
2011. aug. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
NE is gondolkozz azon hogy járj vele a 15éves fiúk teljesen máson gondolkoznak már mint te :) Jah esetleg ha mégis össze jönnél vele smárolnod is kell és 12 évesen még máson kéne járnod az eszednek :)meg nem ecsetelem még mit kéne vele csinálj :D
2011. aug. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Huh de nem örülnék ha a 10 éves húgom ilyet kérdezne 12 évesen :)) 16 évesen tudom hogy eléggé máson jár az agya mint neked, de szerintem egy barátnak nagyon jó lenne, hiszen idősebb, lelkizős, és aranyos veled :)
2011. aug. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Akkor csak barátok leszünk, csak az a baj, hogy osztályból nem akarok barátot, majd, mert ha szakítunk minden nap látnom kéne. :( Ja és nem akarnám 12 évesen vele... fujj

2011. aug. 23. 19:51
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha pedofil, akkor biztos.
2011. aug. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Majdnem 4 évvel idősebb... hú de pedofil lenne -.- hogy milyen emberek vannak :/
2011. aug. 23. 20:11
 10/18 anonim ***** válasza:
12 évesen nem kéne ennyire okosnak tettetned magad... csak közölöm hogy például ő már törvényesen szexelhet, míg te nem, és vannak más dolgok is.. pl. mi az hogy pfuj? szerintem ebből elég 1értelmű hogy rohadtul nincs esélyed nála... elég alap hogy egy 15 éves nem úgy gondol az ilyenre hogy "pfuj" már a kérdés is hülyeség. amúgy meg nekem is volt barátnőm az osztálytársam, szakítottunk, de még mindig a legjobb barátok vagyunk, szóval ezzel a "minden nap látnom kéne" szöveg is besült... túl gyerek vagy te még ahhoz hogy egy 15 évessel járj
2011. aug. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!