Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen fiúnál lenne esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen fiúnál lenne esélyem?

Figyelt kérdés
tetszik egy fiú. Én zárkózott vagyok,és van pár barátnőm,de nem vagyok egy társaság középpontja,meg önbizalmam se nincs. A fiú aki tetszik,kortársam,csupa önbizalom,szinte mindent el tud intézni amit kell,okos,de mégis laza. Az a baj,h néha azt látom h ilyen "menőbb" csajok mennek oda hozzá,taperolják,vagy lefényképezik. Meg így kocsival elmennek együtt valahova...Elég idegesítő. Egyébként nagyon helyes és aranyos fiú,tudom róla,hogy van szíve,csak nem látszik rajta. Olyan magánakvaló,és ugyan engem is kedvel,de nem mindig jön oda hozzám,csak néha. Valamikor mintha direkt kerülne,vagy direkt nem venne észre,egy kicsit zavarban is szokott lenni a jelenlétemben.

2012. okt. 4. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nem teszel érte nincs
2012. okt. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de hogyan?
2012. okt. 4. 23:15
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem lenne nála esélyed, csak mosolyogj rá sokat, érintsd meg sokszor "véletlenül". Vagy legjobb lenne ha összeszednéd a bátorságodat és megkérnéd, hogy kísérjen el valahová, még se randi, de ezért mégis valami, amiből alakulhatnak a dolgok. :)
2012. okt. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy odamész hozzá, és elmondod neki... Hozzám is jöttek oda már így oda lányok, hogy tetszek nekik, és mi lenne, ha találkoznánk. Szerintem így a legtisztább, és 100% hogy nem fog elutasítani. A fiúk szeretik az olyan lányokat, akik ki merik mondani az ilyesmit...

Sok sikert!

2012. okt. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
Igen van. De nem csak azért tetszik,mert a menő csajokkal látod? Amúgy ne aggódj,velük max dugni fog, kérdés ki tudja h meddig,ha egyszer benő a feje lágya,még lehetsz a választottja.:)
2012. okt. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!