Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem egy nálam 2év 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem egy nálam 2év 3 hónappal idősebb fiúnál? C:

Figyelt kérdés
Én 14 leszek augusztusban,a fiú 16 éves.Kb .10 éve ismerem.A család legjobb barátai.Tudja,hogy szeretem,de sztem hülyének néz.Lépjek vmit? :O
2012. júl. 23. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne, ne lépj. Most még fiatal vagy hozzá. Térj erre vissza 2-3 év múlva.
2012. júl. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne lépj, állati cikisek lesznek onnantól kezdve a családi összejövetelek. Hiányzik ez neked?


24/N

2012. júl. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálam is van esélyed
2012. júl. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg lépj nyugodtan! Persze ne ronts ajtóstól a házba és vallj szerelmet azonnal, csak flörtölgess vele, éreztesd hogy szeretnéd ha több is lenne köztetek. Aztán ha akar valamit ő is, akkor veszi a lapot. Cikis meg miért lenne? Az egyáltalán nem ciki, ha tetszik egy srác szerintem.


23F

2012. júl. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De ha egyszer tudja, hogy szereti.... Ha akarna tőle valamit, akkor már léphetett volna a csávó. Ám szerintem ő lassan már inkább szexelni szeretne valakivel.
2012. júl. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Biztos forrásból tudom,h a srácnak nem volt még csaja.Csak tetszett neki.Pedig nem csúnya,nem buta,nem meleg. :DD Szal azt jelenti,h ha ő eddig nem lépett semmi esélyem? Egyébként megyünk velük nyaralni..:D
2012. júl. 23. 21:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ha csak nem nagyon nyuszi. Ha tudja, hogy oda vagy érte, akkor vagy hihetetlenül nyúl, vagy nem tekint rád úgy. Ez nem jelenti azt, hogy soha a büdös életben nem is fog.
2012. júl. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább nem tekint rám úgy :(
2012. júl. 23. 21:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem jelenti azt egyáltalán! A nyaralás meg pont jó alkalom ilyen dolgokra. Töltsetek együtt, kettesben sok időt, aztán majd csak lesz valami. Ha meg nem, az sem a világvége. :)
2012. júl. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:) Remélem.
2012. júl. 23. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!