Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi esélyem van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van?

Figyelt kérdés
van egy 17 éves lány az osztályomból.szerelmes vagyok belé,már régóta.próbálom ezt jelezni neki de mintha csak félig venné a lapot.pl.:szemeztem vele egyik órán,meg mosolyogtam rá,az óra után beszélgettem vele,csillogott a szeme meg olyan boldognak tünt.aztán megcsináltam ugyanezt egy másik órán,de akkor nem viszonozta.és ez változó.van amikor a szemem sarkábol látom h engem néz.van esélyem nála?
2013. jan. 24. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán már unja , hogy csak "játszadozol" vele
2013. jan. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van. Nem szaporítom a szót; menj oda hozzá, és hívd el randizni. Ne ügyeskedni próbálj, mert abból semmi nem lesz, és csak megunja a dolgot. Hívd el valahová.
2013. jan. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1.kommentelő!azt unja h csak szemezek meg mosolygok rá?többre vágyik?
2013. jan. 24. 18:28
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Ha meg meghívod simán visszaélhet vele, szóval nagy a kockázat. És még utána előfordulhat hogy a fél osztály rajtad fog röhögni mikor elhajt. Vagy utána.
2013. jan. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ééédesanyám.. Te mire vágysz? Csak szemezni, meg mosolyogni? Mert akkor bőven elég az amit csináltok. Ha többet akarsz, akkor tegyél érte na.
2013. jan. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Xenophilius, őszintén, te hány éves vagy? Előbb is már bődületes baromságokat mondtál... Tényleg ennyire töketlen vagy?
2013. jan. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ha megkérhetlek benneteket,akkor ezt priviben intézzétek el.(utolso kommentre)
2013. jan. 24. 18:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélgess vele minél többet, és pár nap múlva hívd el randira. Próbáld meg úgy, hogy senki se lássa se hallja. például amikor kettesben vagytok, vagy együtt mentek ki a suliból. Sok sikert. :)
2013. jan. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm és várom a válaszokat! :)
2013. jan. 24. 20:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad öreg, legyen végre tököd és hívd el a lányt valahova. Magától nem repül a sült galamb a szádba.
2013. febr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!