Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lett volna (esetle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lett volna (esetleg van nála esélyem)?

Figyelt kérdés
Két hete megismerkedtem egy lánnyal,aztán facen beszélgettünk. A lánynak van komoly kapcsolata 3 éve,és azt mondta voltak hullám völgyeik, főleg a lány miatt, de most nagyon jól megvannak. Elég hosszasra sikeredett a beszélgetés, voltak célzások a részemről... aztán meguntam az agyam és azt írtam "hogy olyan nincs h nem tudod, nem bonyolult a kérdés amit feltettem, ha nem akarsz velem találkozni hát istenem, nem sértődök meg.", ő erre azt írta hogy " soha se lehet tudni, találkozni talizhatunk" én itt pedig a szavaitól elbizonytalanodtam (amit szó szerint le is írtam neki (nagy hiba)) szerintem szarul reagáltam, és még azt írtam h hadjuk a pi csá ba,és én ilyen bonyodalmakba nem megyek bele. Mi a véleményetek?

2013. jan. 14. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sem mennék bele ilyen bonyodalmakba. Jól elszórakozik majd veled, te meg várhatod hogy kilépjen a három éves kapcsolatából.
2013. jan. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jól tetted, az ilyet hagyni kell a p*csába. Majd elvárja, hogy ha unatkozik, akkor szórakoztasd illetve legyezgesd az egóját, néha majd dob 1-1 gumicsontot (puszi, ölelés), hogy ne und meg. De a hapsiját sose fogja otthagyni miattad. Ha akarná, akkor már régen veled lenne, nem vele...
2013. jan. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is ezekre gondoltam...de azt azért mégse várhatom h 3 éves kapcsolatot csak úgy otthadjon, egy 2 órás beszélgetés és pár facebook váltás miatt. Szóval nem lehet h bejövök neki és ha jobban megismerne, akkor változna a helyzet?
2013. jan. 14. 17:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Van ilyen lánytípus, aki "kiskutyákat" keres. Értsd: kapcsolatban van egy hapsival, aki bejön neki, de hiányzik neki az udvarlók jelentette "plusz" (bókok, extra figyelem stb), ezért keres egy palimadarat, akit hülyíthet. Ne akarj ez lenni!
2013. jan. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát...pár órás beszélgetés meg facebookozgatás után nem sok értelme van ilyenekről filózni. Általában a nemtudom az egy nőnél nemet jelent, amit mondott azt meg direkt úgy mondta, hogy elbizonytalanodj.


Ráadásul nagyon nyomulósnak jött le nekem ez az egész, ahogy előttem mondták, a kapcsolat mellett kell neki egy kiskutya, aki körbeugrálja, ne te legyél az.

2013. jan. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!