Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azért van ilyen sok magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért van ilyen sok magányos fiú, mert külsőre nem felelnek meg a csajoknak?

Figyelt kérdés
Nyílván, ha egy fiú helyes, akkor mindegy milyen jellemre, sok lány fog rá tapadni magától is. Így, ha egy fiú szűz huszonévesen is az valószínűleg azért van, mert bűnronda a szerencsétlen. Én is ilyen srác vagyok egyébként.
2013. ápr. 23. 17:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok csúnya srác, hajtott már rám csaj, és nem a legalja kategóriából. 23 évesen mégis szűz vagyok. Egyrészt féltem a szabadságomat, másrészt nem vagyok elég tökös, illetve rohadt önző vagyok, karrierista. Szóval ez komplexebb, mint gondolnád.
2013. ápr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
7-es! Én ismerek olyan kuka srácot és olyan f@szfejet már bocs a fogalmazásért és mégis csinos szexi szőke csaja van és ez nem ritkaság. És én pl 30 fölött egyedül vagyok, átlagos pasiként,szinte az az érzésem, mintha taszítanám a nőket.
2013. ápr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Előző, ez a szőkenős sztori olyan, amitől nem üllök seggre.

miért? Mert egyrészt szerencsefaktor, mint a lotto. Azt is meg szokták nyerni, csak nem gyakori. Másik meg feltételezhető ,hogy jár szórakozóhelyre, olyan helyen más minden! ott totál mások az elvárások mint az összes többi helyen. Ott 90% ban külső, 10% ban személyiség. Minden más helyen 50% ban külső, 50% ban személyiség.

Aki nem jár szórakozóhelyre, az simán lehet jó paliként szar személyiséggel egyedül. Nem kéne hogy meglepő legyen.

Diszkóban a beglegelt lányok gátlások nélkül tapadhatnak rá elborult aggyal, de azon kívül mint zárkózott távolságtartó és állati nagyon foglalt kategoria.

2013. ápr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!