Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azért van ilyen sok magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért van ilyen sok magányos fiú, mert külsőre nem felelnek meg a csajoknak?

Figyelt kérdés
Nyílván, ha egy fiú helyes, akkor mindegy milyen jellemre, sok lány fog rá tapadni magától is. Így, ha egy fiú szűz huszonévesen is az valószínűleg azért van, mert bűnronda a szerencsétlen. Én is ilyen srác vagyok egyébként.
2013. ápr. 23. 17:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha csúnya vagy legalább szerezz egy jó állást,legyen jó stílusod,légy laza és kész.
2013. ápr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Pontosítok: azért van ennyi magányos ember, mert nem felelnek meg a divatnak, az aktuális ideálnak, ergo a követőinek sem, akikből Dunát lehetne rekeszteni.
2013. ápr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert jó állást csak úgy útszélen is találni. Ne röhögtessetek már. Egyébként kérdező igazad van: a mai lányok nagy részénél sajnos a külső az elsődleges, a többiről tudni se akarnak a legtöbben. Én is huszonéves vagyok, sokszor még a lehetőséget sem adják meg nekem, hogy beszélgessek velük, vagy úgy ahogy megismerjenek. Ne értsd félre, nem tartom magam rondának, vagy ilyesmi, átlagos vagyok, ráadásul igen egészséges önkritikával rendelkezem. Az ismerőseim általában nem hiszik el, hogy nem állnak velem szóba lányok, pedig normális vagyok, segítőkész (mások szerint), érett gondolkodású és humorom is van, amellett, hogy ha a helyzet megkívánja, komoly is tudok lenni. De ha esélyt sem adnak, hogy megmutassam, milyen is vagyok, úgy kár erőltetni a dolgot. Igyekszem nem törődni ezzel a helyzettel és ami nem megy, azt nem erőltetem. Az ismerkedéshez minimum két ember kell, akiket kölcsönösen érdekel a másik. Ha ez nincs meg, márpedig esetemben ez volt mindig, úgy a dolog értelmét veszti. De hát ez van.
2013. ápr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

azért van ennyi magányos lány, mert nem felelnek meg külsőre a pasiknak?

Nyilván, ha a lány gyönyörű, akkor mindegy milyen jellemre, sok srác fog rá tapadni magától is. Így, ha egy lány szűz huszonévesen is, az valószínűleg azért van, mert bűn ronda a szerencsétlen. Én is ilyen lány vagyok egyébként.


a válasz: nem, minden kommunikáció kérdése.

2013. ápr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem, ez hülyeség.

Először is nincs olyan sok magányos fiú.

Másodszor aki magányos, annak szinte sosem a külsejével, hanem a jellemével van gond.

2013. ápr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen azért szűz, mert ronda. Én pl. nem érzem magam rondának, sőt így visszagondolva kerestek már meg egész jó csajok is, csak hát balf*sz voltam, s még az is vok, s ez nem is önbizalomhiány volt, hanem csak simán úgy éreztem, h ez olyan költségekkel járna, h nem bírnám fedezni, s még gázosabb lenne a dolog, mint így. Ha egy gazdag f*sz lettem volna, minden más lett volna. Sztem ezek a csajok tök b*zának gondolhattak, legalábbis, ha tisztában voltak, h milyen jól néznek ki.
2013. ápr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Jó nagy baromság amit írsz. Ha jó a külseje, de nulla a kisugárzása /mint nekem/ akkor szintén nem lesz nője.

A nők rühellik a zárkózott, nem magabiztos, nem életvidám, "fapofa" mogorva, arrogáns embereket. Hiába vagy jó külsejű, ha nem vagy remek személyiség. Akkor unni fog, vagy eleve képtelen leszel még megszólítani is, mert azt se tudod, mi a fenét akarj tőle, meg már eleve unod a nőket beszélgetés előtt, mint én, akkor nincs miről tárgyalni. Pont mint egy állásinterjú, olyan a randev.

A nők nagyon rá vannak állva a személyiségedre.

Mit gondolsz, miért írják annyira, hogy nekik nem kell egy totál jellemtelen, merev, nehezen oldódós szépfiú, akivel nem lehet röhörészni, meg nem lehet vele lazán társalogni.

Jellemhiba még nagybb buktató mintha valakinek szar külseje volna! Az még csak az érem egyik fele.

De természetesen a pénz is sokat vet a latba sok nőnél.

Sok nő elvárja, hogy legyenek céljaid, tarts valahova az életben, tudd eltartani. Ez ma közel lehetetlen sokaknak.


Másik magyarázat, hogy nem bulizós, nem ismerkedős az egyén. Én is ilyen vagyok. Gyülölök ismerkedni, dögunalom.

Buli=dögunalom. Én csak sportolni szeretek.

Az is lehetőség,hogy mindenki foglalt a környezetében, aki neki kellene. Akkor mégis mit csináljon?

nem mindenki álmodozik arról,hogy egy ócska netes társkeresőn pitizzen az egónővelő lányok szarságainak,akiknek ott eszük ágában nincs valójában ismerkedni, csak ebben élik ki magukat,hogy a sok hétpróbás szarjancsi mennyire nyal be nekik. Annál menőbb lesz az önérzetük.


Nem nehéz manapság egyedülálló palinak lenné, még ha külsőre okés vagy ,akkor sem. Rengeteg ok lehet! Rengeteg buktató van a nőknél.

Már ha egy kicsit olajos tapintású a hajad, mert száraz a fejbőrőd, és hajmosás után két órával melegben olyan, már azon is bebukhatod némelyiknél.

2013. ápr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

4 -es ,ez tökéletesen igaz a NŐK vonalára. De a férfiaknál pont hogy nem. MErt nyilván a jó nőkre ragadnak a palik, hisz azok kezdeményeznek. De a jó palikra nem ragadnak szórakozóhelyen kívül a nők, mert nem a nők kezdeményeznek.

Tehát ha a jó pali nem jár szórakozóhelyre mert gyülöli a közeget, és nem kezdeményez saját megfontolásból egy nőnél sem, akkor soha nem lesz nője. Nem fognak útcán a nyakába pottyanni a nők.

2013. ápr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Előzőhöz persze még hozzá kell tennem, ohgy itt mindig vannak kivételek, de elenyésző. A jó nő általában mindegy,hogy milyen jellem, több mint valószínű hogy kapós lesz. A jó pali viszont nagyon nem mindegy milyen jellem, ha szar,akkor több mint valószínű,hogy nem lesz kapós. MErt a nők máshogy gondolkodnak.
2013. ápr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"a egy fiú szűz huszonévesen is az valószínűleg azért van, mert bűnronda a szerencsétlen."


Ez ne igaz. Én nem vagyok ronda, de szűz vagyok 20 felett. És nem azért vagyok az mert ronda lennék, hanem azért mert ha nem vagyok szerelmes a csajba akkor bottal se nyúlik hozzá. És ezen nem fogok változtatni a jövőben sem.

2013. ápr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!