Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagy csajozó sráccal randiztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy csajozó sráccal randiztam többször is. Eleinte jó volt minden, majd egy ürügy miatt dobott. Miért?

Figyelt kérdés
Mindig nagy csajozó volt de azt mondta már megváltozott, nincs is ideje arra hogy másokkal legyen. Ezt el is hiszem neki mert tudom a munkabeosztását a hobbiját stb. rám is alig van ideje. De egy kis összeveszés miatt teljesen kiakadt rám, és dobott engem. Miért? Már megkaphatott volna, azt is tudta hogy tetszik nekem.
2013. ápr. 23. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Tőle kérdezd...
2013. ápr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tényleg furcsa, először meg kellett volna fektetnie, és csak azután dobnia.


Lehet hogy most hirtelen rájött, hogy a tökéletest keresi, ha már megunta a nagy csajozást, és te a veszekedésetek miatt nem fértél bele.

2013. ápr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ergo nem problema neki ujat keresnie. nem feleltel meg neki, hat otthagyott. A megvaltozott nem egyenlö azzal, hogy most mar nincs ideje. Hat rad sem volt ideje.
2013. ápr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert kutyából nem lesz szalonna. Egyszerűen megunt téged, az ilyenek nem tudják magukat hosszú időre elkötelezni.
2013. ápr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jah megunt, nehogy azt hidd hogy olyan különleges vagy a szemében, naív pipi :D
2013. ápr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!