Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy tök jól sikerült első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tök jól sikerült első randi után mennyire veszi ki rosszul magát, ha lányként én írok rá többször?

Figyelt kérdés

Múlthét csütörtökön volt a randi, ami iszonyat jól sikerült, legalábbis akkor én úgy éreztem.

Lekéstem az utolsó buszt, a fiú pedig felajánlotta, hogy hazavisz, de még ő marasztalt, hogy maradjak még, majd ő hazavisz. Elég sokáig iszogattunk, beszélgettünk, nagyon könnyen egy hullámhosszra kerültünk.

Már akkor a randin, mondta, hogy majd a következő alkalommal, mikor találkozunk stb, tehát tökre úgy jött le, hogy én is bejövök neki! Meg hát, ha nem jövök be neki, miért nem pátyolgatott, hogy siessek elérni a buszt?!

Erre fel, azóta nem ír nekem...

Másnap pénteken én már ráírtam egyszer, kérdeztem mi újság vele, írt egy viszonylag hosszút, és hívott aznap bulizni, de nem tudtam menni, mert másnap korán mentem dolgozni.

Visszaírtam neki még pénteken, de azóta egy betűt nem írt nekem! És már hétfő van...

mivel én írtam neki utoljára, így nem nagyon akarok többet írni neki, mivel nem akarok nyomulós-kétsébeesett libának tűnni, de nagyon idegesítő ez a helyzet.

Szerintetek mi lehet az oka ennek vagy most mi van?

Vagy a pasiknál ez annyira nem számít? Vagy ez most mit jelent?

Ha még egyszer ráírok megint, szerintetek az hogy veszi magát? Ne írjak neki?


2013. ápr. 22. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
írj rá nyugodtan :) lehet azt várja.
2013. ápr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én fiuként nagyon örülnék neki!
2013. ápr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mg egyet esetleg irj rá de ha nem nagyon reagál és nem rögötn akko hagyd, nem akarlak elkeseríteni de ez nem jelent jót hogy azóta nem írt. De egy próbát még tegyél hogy tudd nem rajtad mult.
2013. ápr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!