Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan lehet tudni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni hogy fontos agyok a fiúnak akivel randiztam már párszor?

Figyelt kérdés
7-8 alkalommal találkoztunk már, de soha sem ír nekem facen vagy egy sms-t vagy ilyesmi. Alig keres engem.
2013. ápr. 20. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
te szoktad őt keresni?
2013. ápr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eleinte kerestem, chateltünk stb és mindig ő dobta be hogy "Mit szólnál holnap ha találkoznánk" de azért régebben ő is keresett engem. Mármint ő írt nekem először. De az utóbbi időben 1 hét is eltelik hogy beszélnénk egymással. Mert én nem keresem őt. Múltkor is 9 nap után írt nekem.
2013. ápr. 20. 22:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha egy pasinak kellek, az tesz, keres, jön...Kellesz néha, ha nincs jobb, de a fontosság nem itt kezdődik.
2013. ápr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És akkor mit tegyek? Ne menjek el ha randira hív vagy mondjam meg neki hogy ez így nem tetszik?
2013. ápr. 20. 23:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd most a dolgot. Valószínűleg nem kellesz neki eléggé. Én a helyedben nem mennék most vele randizgatni.

Max akkor ha a sok lemondás után is kitartó még, keres többet, de ha nem így lenne, akkor én hagynám.

Eddig akit érdekeltem úgy igazán, sose viselkedtek velem így... hidd el egy pasi nem így viselkedik, ha nagyon kell neki valaki.

21L

2013. ápr. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem keres, akkor nem kellesz neki. Én, ha ismerkedek egy pasival, és nem keres napokig, akkor már nem is érdekel a dolog, mert tudom, hogy nem engem akar. Lehet, mással is ismerkedik melletted, és az jobban érdekli.
2013. ápr. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt egy barátom aki ugyanilyen volt. Mindig vagy csak én kerestem, vagy ha direkt én sem, akkor volt, hogy 1 hétig nem beszéltünk.. amikor megemlítettem neki, akkor mindig csak azt mondta, h "de hát ő szokott keresni...". 2 hónapig jártunk, nekem így kínszenvedés volt, nem voltam neki elég fontos.. keress inkább mást...
2013. ápr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!