Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha megvan 1 hétig is a társasá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megvan 1 hétig is a társaságom nélkül nem vagyok neki fontos?

Figyelt kérdés
5-6 randink volt már, de hetente szakít csak rám időt, sőt van hogy csak 2 hetente egy délutánt. Azt mondja hiányzom neki stb. de mégis elég neki ha heti 1 alkalommal találkozunk. Mondjuk szex még nem volt, csók sem igazán. De ha így haladunk nem tudom alakul-e valamerre a viszonyunk.
2013. ápr. 14. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt, szakítás lett a vége.
2013. ápr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk mi még nem is járunk igazán, szóval nem szakíthatunk. De ha tényleg összejönnénk mint párkapcsolat, akkor én ezt nem fogom bírni. Még így randizgatások 1-2 hetente oké, de így nem lehet fenntartani egy kapcsolatot. Ráadásul nem is lakik messze, mintha pl 130 km lenne köztünk. Kb 20 perc busszal a táv.
2013. ápr. 14. 18:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam, lehet, hogy talonban tart téged a pasi. Amíg nincs olyan, aki ott van közel, addig jó leszel te is... Az ilyet idejében fel kell ismerni!

Ha valamit akarok, akkor megtalálom a módját, ha meg nem, akkor mindig van kifogás, ennyi!

Szerintem hagyjad.

23/L

2013. ápr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem érdemes rá időt pazarolni,hiszen a hozzáállása elárulja: nem vagy neki igazán fontos.Sajnos csupán egy időtöltés vagy számára,egy ugródeszka,nem igazán úgy viselkedik,mint akinek komolyak a szándékai.Hagyni kell az ilyet.
2013. ápr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb tőle megkérdezni ezt? Nyíltan... Szerintem korrektebb, mint ismeretlenek véleményét kikérni egy ilyen, alapvetően kettőtökre tartozó dologban. De lehet, h csak én gondolom így :)
2013. ápr. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!