Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Még sosem randiztam, de jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még sosem randiztam, de jó lenne kipróbálni. Mi a teendőm?

Figyelt kérdés
Komolyan kerdezem.
2013. ápr. 15. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát egyedül az annyira nem izgi, ezért hívj el valakit. Vagy pontosan mire vagy kíváncsi? Miről beszélgessetek vagy hova menjetek?
2013. ápr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keress egy fiút/lányt, és hívd el valahova. Komolyan mondom.
2013. ápr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát, arra vagyok kíváncsi, hogy milyen érzés elmenni egy lánnyal (yes, fiú vagyok) romantikus vacsorára, beszelgetni, stb. Csak nem tudom, hogy kit hívjak el.
2013. ápr. 15. 20:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Olyat javasolnék, aki tetszik :)

Jó érzés, főleg ha egy hullámhosszon vagytok, tudtok beszélgetni, vannak közös témáitok.

Bár hogy őszinte legyek, itt vagyok 25 éves, és nem tudom, milyen egy romantikus vacsora. Biztos az is jó érzés :D

2013. ápr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Na igen, az a baj, hogy nincs jelenleg senki, aki tetszene, akit meghívnék egy romantikus hangulatú vacsorára. :D

Én sem tudom, csak van elképzelésem & ki szeretném próbàlni.

2013. ápr. 15. 20:17
 6/6 anonim ***** válasza:
#4 Ne csináld már, most szomorú lettem. Remélem megtalálod az igazit, és soha ne add fel!
2013. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!