Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt mondta hiányzom neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta hiányzom neki, imád engem és fontos vagyok neki. Mégis megszakított velem minden kapcsolatot. Hazudott?

Figyelt kérdés
Már azt hittem lassan szeretni fog engem, jó lesz a viszonyunk. De féltékeny voltam rá és emitt megharagudott rám, megszakított velem minden kapcsolatot. Ha tényleg fontos lettem volna neki, akkor ugye nem dob engem el ennyire?
2013. ápr. 23. 07:57
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Az az ember aki "imád" téged, az mindenben hazudik neked. Ez alap. Aki téged szeret, és valóban, és szivvel lélekkel melletted áll, az sosem mondja neked, hogy "imád".
2013. ápr. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kérdés... Annyit tudok esetleg mondani, hogy hívd fel/hivd el és beszéljétek meg. Még ha nem is lehet köztetek semmi, mégiscsak jobb ha békében váltok szét, mert elég lesz az a tudat, hogy lehet ő volt a lehetöség, nem kell ez mellé az a büntudat is, hogy összevesztetek.

Hidd el hogy most is fontos vagy neki, csak most haragszik, kétségbe van esve ezért mellöz.

2013. ápr. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én kerestem őt. Facen letiltott, emailre nem válaszol, sms-re szintén nem. Azt mondta neki ez így nem jó hogy féltékenykedem hogy neki erre nincs szüksége. És megszakított velem minden kapcsolatot.


Amúgy igen, nagyon rossz ez hogy haragban váltunk el. Komolyan mondom 2 napja történt, de ki vagyok készülve miatta. Enni nem bírok, aludni megint nem. Tiszta ideg vagyok miatta. Ez a haragban elválás a legrosszabb. Mit csináljak?

2013. ápr. 23. 08:03
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3 Egyszerű: talált egy ürügyet, amibe kapaszkodhat, hogy gyorsan lepattintson téged. Nincs itt semmiféle harag, csak gyávaság van. Már régen le akart pattintani, most meglett az ürügye rá.
2013. ápr. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

ma 08:03

Tudom szörnyüen fog hangzani de erre tényleg ak utyaharapás szőrivel elv a legjobb...

Keresel valami értelmes faszit elbesézgletsz vele és észre sem veszed el is felejtetted az elözöt aki tényleg csak ürügyet kereset, hogy lepattintson mert talált egy közelebbit.

Szörnyü leirnom ezeket mert tudom, hogy szarul fog esni neked, de igaz sajnos...

2013. ápr. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én nem értettem ezt a pasit...

Szerintem nincs neki másik nője amúgy, de elég volt neki ha néha találkoztunk. Olyan volt hogy napokig nem beszéltünk, majd írt nekem hogy van-e kedvem találkozni vele. Akkor találkoztunk, jó volt minden. Majd megint napokig semmi és akkor megint keresett hogy találkozzunk. De szinte csak akkor érdeklődött utánam ha találkozóra hívott. Se egy "szia milyen napod volt?" semmi. De szex még nem volt köztünk.

2013. ápr. 23. 08:15
 7/9 anonim ***** válasza:
6 Mert az unaloműző szerepet töltötted be nála.
2013. ápr. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mentegetem őt tudom úgy hangzik, de akkor miért én? Miért nem a haverjaival volt vagy aludt otthon, vagy azzal aki tényleg érdekli. Mire volt ez jó neki? Volt hogy munka után mikor 12 órát dolgozott mondtam hogy találkozzunk és találkoztunk is, még haza is kísért engem. Pedig mást is csinálhatott volna...
2013. ápr. 23. 08:19
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
vannak ilyenek de hidd el van olyan pasi aki értékelne téged és van olyan pasi aki emellet tisztelne és szeretne is téged. Velük foglalkozzál ne olyannal aki nem érdemel meg téged. :)
2013. ápr. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!