Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15-16éves fiúk. Mi az amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KicsiPocok kérdése:

15-16éves fiúk. Mi az amit vonzónak találtok egy lányban? Belső és külső tulajdonságok is érdekelnek!

Figyelt kérdés
Mindenki véleményére kíváncsi vagyok. Milyen külső, haj, stílus, akármi.
2013. ápr. 22. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ez nem korosztályfüggő. különben meg tökmindegy, a fiatal suttyók úgyis csak dugni akarnak, és azt fogják mondani, amit a füled hallani akar :) 22/f
2013. ápr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
de különben ösztönösen választanak párt, szal a sovány külső, nagy mell, kis fenék ez (minden pasinál) él. :D
2013. ápr. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

#1, te rohadt egy felületes ember vagy :)

Kérdező: azt szeretem, ha egy lány nem teszi az agyát, értelmes, és jófej. Aki nem pics.áskodik, és mászik rá fiúkra. Persze ilyen lányokkal is haverkodom, de ilyennel nem jönnék össze. Külsőre meg az a fontos, hogy tetsszen a mosolya, és helyes csaj legyen, meg igényes. :) lehet, hogy fura, de nekem az ilyen típusó lányok jönnek be:D 16f

2013. ápr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3. vagyok, még hozzátenném, persze, ha látok egy jóseggű/mellű csajt, akkor persze feláll rá meg minden, de amit leírtam, az arra vonatkozik, hogy kivel jönnék össze.
2013. ápr. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3. Értem mire gondolsz, igazából ilyen válaszokat vártam, köszi szépen!:)
2013. ápr. 22. 23:20
 6/13 anonim ***** válasza:
16/f, Gondolod? :D burkoltan mondtam mindent. válaszoltam arra, mi az, ami érdekli őket. De a belső tulajdonság mit sem ér, ha nem erre megy ki az egész? Csak arra, hogy valaki dugni akar :D különben, ha normális választ akarsz, legyen tartásod; mint említették ne ringy*skodj, azért legyen tested, de eszed is: Ne mindenkinek dőlj be. mert mindenki azt mondja amit hallani akarsz, de csak 1-2 gondolja úgy. Ez így nagyon összevissza van, mivel sok a mondanivalóm erről, de a lényeg ez..
2013. ápr. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én nem azt mondtam, amit hallani akart, hanem a véleményem.:) minden fiú megnéz egy jótestű csajt, és mondja a haverjának, hogy "hú de meghúznám", vagy "milyen jó bőr!" persze én is, ha az ellenkezőjét állítanám álszent lennék.

De én csakis olyan csajba tudnék beleszeretni, aki komoly és értelmes... csak ilyennel tudnék/tudok összejönni. Számomra az ilyen lányokban még az fontos, hogy "helyes csaj" legyen. nem kell óriásmellű szőke-kékszemű bombázónak lennie. csak legyen szép a mosolya és öntsön el a boldogság ha ránézek :) 3. és 4. vagyok még mindig

2013. ápr. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

az első válaszolónak azt üzenném, hogy az, hogy egy válaszban megtagadja saját magát, az tényleg sok iq-ra utal


"Ez nem korosztály függő"

"a fiataloknak csak dugás a fontos" (nem pontos idézet, de a lényeg átment remélem)

szóval akkor hogy is van? akkor most korosztály függő? vagy mi is ?


a 3-as válaszolóval egyetértek... de én szeretem azt is ha egy csak vagány, bátor, bevállalós (nem kifejezetten szexuálisan) tehát meg mer csinálni dolgokat és ezt bátran képes felvállalni és lehet ezért vele jó dolgokat kitalálni, amit bátorságra megcsinálni... pl utcán vagy bárhol... nekem fontos, hogy jó humor érzéke legyen és ne én ontsam a poénokat folyton hanem képes legyen rá ő is.. nehogy már mindig a saját poénjaimon kelljen nevetnünk... és azért a mosolya is meghatározó tud lenni, de innentől kezdve pedig szinte mindegy milyen a külseje... nyilván nem az a bejövős aki 200 kiló stb... de ha ezek a tulajdonságok megvannak a lányban, akkor egy átlag magyar lány szépsége bőven elég ahhoz, hogy beleszeressek...


-Humor

-Bátorság

-vagányság

-Mosoly

-Kedves

-törődő

-észnél van

-van saját véleménye (ha kell papagájt tudok venni köszönöm)

2013. ápr. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
az lemaradt, hogy 16/F
2013. ápr. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát amit vonzónak találok elsőnek is hát maga a lány :D de inkább a szem az arc vagy épp az alakja. Akármi lehet vonzó.

hát a haj az inkább szerintem legyen hosszú mert még is azt szeretem vagy ilyen "emó" féle haj nem ne értsétek félre nem kedvelem az emókat egyáltalán. a stílus hát nekem aztán az tök mind1 felőlem jöhet a tornacipő is azt is nagyon szeretem meg a nadrág ez mind nem zavar...csak ne legyen rajta magassarkú! attól a hányinger elkap és arról nem is beszélve hogy tönkreteszi a lábat. 16/F

2013. ápr. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!