Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért érzem ezt egyre gyakrabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt egyre gyakrabban? Hogyan billenthetném ki magam ebből az állapotból? Hogyan tudnék szeretni? :/ (részletek lent)

Figyelt kérdés

Bocsi, egy kicsit hosszú lesz,de kérlek olvasd el!

Szóval, idén töltöm a 19-et és eddig még soha semmilyen párkapcsolatom sem volt. Nagyon vágyom már arra, hogy valaki szeressen, hogy valakinek igazán fontos legyek, szeretném már megélni a testi/lelki szerelmet egyaránt. A gond csak az, hogy sokszor érzem úgy, hogy nem tudnék magamhoz közelengedni senkit, vagy csak kevés embert, valamint nem tudom elképzelni, hogy szerethetne engem valaha bárki is "úgy". Az önbizalmammal alapvetően nincs bajom, meg vagyok elégedve a külsőmmel, de valami mégis visszatart. Pedig a környezetemben sok fiú jófej, kedves, értelmes, csinos lánynak tart. Volt már olyan is, hogy tetszett nekem egy fiú, de később mégsem lett semmi komolyabb. Én egyszerűen nem értem magam, egyszer azt gondolom, hogy simán szerelmes tudnék lenni, máskor meg tele vagyok kétségekkel :/ Szerintetek mit tehetnék? :/ Köszi, ha elolvastad, azt meg pláne, ha használható tanácsot is tudsz adni! :)



2013. ápr. 22. 19:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Már miért ne szerethetne téged is valaki? :)

Ne aggódj ezen szerintem,majd lesz olyan akit nem közel "mersz" engedni,hanem közel AKAROD engedni magadhoz.

2013. ápr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!