Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehet az ember ilyenkor?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet az ember ilyenkor? Hogy lehet kimozdulni ebből az állapotból?

Figyelt kérdés
Van egy lány,nevezzük "A"-nak, aki már 4 éve együtt van egy sráccal. "A"-t kb. 2 éve ismerem. Akkoriban volt még egy 5 éves kapcsolatom, ami vége szakadt. Utána próbálkoztam "A"-nál intenzívebben, de arra vigyázva, hogy nem akartam bele rondítani a kapcsolatukba. Inkább csak barátkozós jelleggel, de elmentünk sok helyre együtt. Eközben találkoztam más lányokkal is, akikről mindig meséltem neki. Mint egy igazi jó barátnak. Azonban átléptem azt a bizonyos határt és egyszerűen beleszerettem. Nem szépítem, mert ez a helyzet. Egyszerűen tökéletes és az összhang is ami közöttünk van! Tudtam, hogy nem alakulnak jól a dolgok a kapcsolatában, de nem tudtam meg részleteket hiába kérdeztem tőle mi a baj. Sok vívódás után elmondtam neki, amit érzek. "A" ettől teljesen ledöbbent és azt mondta nem lehet több közöttünk, mert ő nagyon szereti a párját. Először szeretett volna minden kapcsolatot megszüntetni velem, de megbeszéltem vele, hogy ez nem túl szerencsés ötlet lévén, hogy a főiskolán én nem fogok 2 sorral odébb úgy ülni, mintha soha nem is ismertem volna! Kértem tőle 1 hónapot, hogy helyre tegyem magam és folytassuk a baráti vonalat. Eközben, hogy tereljem a figyelmemet folyamatosan másik lányokkal próbáltam lekötni magam. Hol sikeresebben, hol kevésbé. Ezekről is mindig meséltem "A"-nak, mint korábban és ő türelemmel végighallgatott. Közben nála is helyre álltak a dolgok és látszólag boldog most. Azonban az 1 hónap kommunikáció mentes időszak után, azzal kezdte, hogy hiányoztam neki! Ezzel nagyon meglepett akkor. Már tudom, hogy akkor nem kellett volna megszakítanom vele a kapcsolatot és ki tudja ma már lehet boldogan élnénk együtt. Azonban most az van, hogy immáron 5-6 hónapja vagyok "együtt" egy lánnyal. nevezzük "N"-nek Nem is igazi kapcsolat, mert ő is panaszkodik folyton nekem, hogy nem nyílok meg eléggé, persze ő sem felém. Nekem ez az állapot elég, amolyan barátság extrákkal állapot és azt hiszem nem is akarok vele semmilyen komolyabb érzelmi alapú dologba belemenni, noha nagyon bírom! Valószínűleg "N"-el ezt a dolgot lezárom. Korábban tett már rá kísérletet, de úgy gondoltam alakulhat még ez, így ne temessük el még. De ma már én is azt mondom ez nem vezet sehova. És ezt mondom úgy, hogy "A"-val azóta is találkozom és nagyon jó barátom ám egyszerűen képtelen vagyok túllépni azon hogy szeretem! Nem tudom mit tehetnék, de amikor velem van látszik rajta, hogy boldog! Én pedig megígértem neki, hogy nem hozom fel többet ezt a témát közöttünk. Azonban én képtelen vagyok más lányra komolyabban tekinteni. Van úgy, hogy nem találkozom vele 2 hétig mégis sokszor eszembe jut. Nem tudom mitévő legyek, de egyszerűen frusztrál az, hogy korábban még soha sem találkoztam olyan lánnyal, akivel szavak nélkül is megértjük egymást!
2012. dec. 8. 21:41
 1/1 Fke ***** válasza:
TLDR?
2012. dec. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!