Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg rossz ember vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg rossz ember vagyok, és önző?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nem tudok a párommal dűlőre jutni.

Ő fog kapni a munkahelyén,ahol dolgozik,egy 3D-s tévét,egy fényképezőgépet,és egy 120-ezer forintos telefont.

Én nem vetettem fel neki,hogy adja nekem bármelyiket is.

3 éve vagyunk együtt,és azóta a tesvérét,az apját,és a nagymamáját is nagy képernyős tv-vel ajándékozta meg,én kaptam tőle egy kis képernyős tv-t,két éve.

Tehát nem akarnám tőle elvenni egyiket sem,csak azt a telefont fogja megkapni,amit mindketten kinéztünk,mint "álmaink telefonja",és ez kicsit rossz,bűntudatom is van,de ettől még rossz ember leszek.

Nekem sajnos alkalmi munkáim vannak,kevés pénzel,ő szeret kávézni,vettem neki egy kávédarálót,és egy parfümöt,de mivel ezeket már odaadtam neki(nem bírtam várni),így még szeretnék mást is adni neki.

Ha lenne több pénzem,Isten adná,hogy egy jobb munkahelyem,vennék neki értékesebb ajándékot,de jelenleg nem engedhetem meg magamnak,járnom kell fogászati kezelésekre is,szt-ban elrontották a fogaimat,emelett segítek neki,ahol tudok....



2012. dec. 8. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Abból, amit leírtál ez nem derül ki. Azt sem tudom, kinek a véleménye ez.
2012. dec. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Leírom akkor még egyszer.

Én is nagyon szeretnék egy olyan telefont,amit a párom fog kapni,kicsit

irigykedem rá,mert mindketten ezt a telefont néztük ki,mint álmaink telefonja,de emiatt bűntudatom van,illetve ha veszek magamnak valamit,például bemegyek a városba,és eszek egy kínait,vagy egy gyrost,rögtön gondolok rá,és viszek neki is,illetve ha együtt megyünk be,szintén meghívom.Emiatt agy egyetlen telefonos dologtól,egy rossz,önző ember leszek?

2012. dec. 8. 15:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Igyekezz ezen felül emelkedni, a szerelmedről beszélünk, örülnöd kell az örömének. Természetes, hogy bizonyos mértékig irigyled, de azért van egy határ.
2012. dec. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szóval szeretem,csak rossz hogy én sz.r anyagi helyzetben

vagyok,sosem kaptam senkitől semmit,neki a nagyanyja 100 ezreket szokott adni,az én nagymamám jó anyagi körülmények között él,de sokszor még a névnapomat is elfelejti.

Nem vennék el tőle semmit,de ha megjegyzem,hogy de jó lenne,ha nem is lenne,ez vagy az,azt mondja,hogy ne legyek önző....

2012. dec. 8. 15:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor érzem magam igazán szerencsésnek,mert engem hidegen hagynak az ilyen sz@rok.Tv,számítógép,telefon és még sorolhatnám.Annak örülj inkább,hogy van barátnőd,van fedél a fejed felett és van mit enned,ezeken kívül minden más felesleges.
2012. dec. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek alapján ő tűnik önzőnek.
2012. dec. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!