Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogyan tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tudnám megkönnyíteni a kapcsolatteremtés szakaszát a nőkkel?

Figyelt kérdés
Később a beszélgetésekkel már nincs bajom, ha úgy alakul magam is tudok felhozni új témákat, érdeklődni. De az első mondatot nagyon nehezen tudom kimondani. Sőt néha nem is. Szerintetek milyen szituációk lennének alkalmasak egy kis gyakorláshoz?
2013. ápr. 22. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Ajánlom a tükört... igen... ne kacagj az nagyon sokat tud segiteni. Ha elpirolsz miközben magadhoz beszelj nem gond, egyedul vagy, senki sem lat. Egy ido utan magabiztossagodat is noveled ezzel. Alj le beszelgetni magadal. Kerdez feloled, hogy mi az amit szeretsz sportolni, valaszolj ra hogy pl.: gorkorizni.


20/F

2013. ápr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ez a gondom. Tükrös módszert megfontolom :)
2013. ápr. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?? Amugy attolis fugg h ismerted e elotte a lanyt vagy nem. Meg hogy te is no vagy e vagy ferfi. Ha mar ismerted kicsit, akkor ugyanugy barmilyen temat felhozhatsz. En ha mar ismerek valakit, pl osztalytarsam, de nem vagyunk joba, vagy valami miatt nem szoktunk beszelgetni, akkor is ugyanugy felhozom a komoly temakat, mint barki massal, akivel regebb ota ismerjuk egymast.
2013. ápr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja 16l voltam, az utolso
2013. ápr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!