Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy találjak vele közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak vele közös témát vagy hogy teremtsek vele kapcsolatot?

Figyelt kérdés

mostanában nagyon félénk vagyok a fiúval aki tetszik, a legutóbbi kapcsolatom már lassan 1 éve volt és nem az,h nem tudom magamat túltenni rajta, nem is érdekel igazából,de van aki tetszik és nem tudom,h h "lépjek kapcsolat"ba vele.. régen minden ment a fiúknál,de nemtudom,h h "csábítsam" el őket. pedig szerintem tetszek neki csak ugy gondolja,h nem merek hozzá szólni.. tippek hogy kerüljek vele kapcsolatba??

előre is köszi(:



2012. okt. 19. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Tölts vele sok időt. Közben beszéltesd magáról, hobbikról, családról, tervekről. Mikor hallod a hangját, megszokod, majd feloldódsz, és te is 'visszatérsz a régi kerékvágásba'. Sok sikert!
2012. okt. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 julcsika987 válasza:

julcsika987 SZABÁLYAI:

1.Kezdj el köszönni neki és mindig mindenképpen nézz a szemébe! ("a szem a lélek tükre")

2.Ha ez megvan akkor kezdj el vele beszélgetni! (pl.: facebook, suli, hülyeségek)

3.Kergesd meg! (az mindig beválik!) de csak akkor ha már nagyon "jóban" vagytok!

4.Addig csináld az összes SZABÁLY-t amíg nem vall neked szerelmet ! :D

2012. dec. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!