Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan teremtsek vele kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan teremtsek vele kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel egy buszon utazunk általában és egy suliba is járunk. Mikor felszáll a buszra akkor már mindenki ül és nincs hely szóval ő állni szokott. de lehet hogy lesz olyan, hogy épp marad még egy hely és akkor száll fel. egyszer volt olyan, hogy mellettem volt 1 szabad hely akkor ő pont nem jött ezzel a busszal. nekem eléggé tetszik , észrevettem hogy néha összenézünk...hogy kezdjek vele beszélgetni? nem tudom hogy fogadná délután 1 hosszú nap után a buszon hazafelé:S

primitív válaszokkal kíméljetek.


köszönöm


16/f


2010. ápr. 24. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
kit érdekel, hogy mennyi hely van a buszon?
2010. ápr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát mivel ha nincs hely mellettem nem tud mellém ülni...
2010. ápr. 24. 20:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér...lehet még örülni is fog neki, hogy "foglalkoznak" vele.
2010. ápr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és válaszolva a kérdésedre...leülsz mellé, elmondod neki, hogy szoktad látni reggel, és szimpatikus neked, esetleg hogy mennyire szoktad sajnálni, hogy nem tud leülni. Közben szépen bemutatkozol valahogy, esetleg elérhetőséget cseréltek, vagy megbeszélitek, hogy suliban/buszon majd beszéltek még. Nem kell túlreagálni.
2010. ápr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Basszus! Sose gondoltam volna, hogy a buszon az ülőhelyek ennyire foglalkoztatnak bizonyos embereket.
2010. ápr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy megszólítsd, nem kell ülőhely szerintem. Ha meg tényleg annyian szoktak lenni azon a buszon, az annál jobb. Egyszerűen ne ülj le Te sem, várd meg amíg felszáll, mellé állsz, picit meglököd, és elnézést kérsz :) pl. Már egy kapcsolati lehetőség, aztán meg kérdezz tőle valamit, próbálj vele beszélgetni...
2010. ápr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!