Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megközelíthetetlen lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megközelíthetetlen lennék?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 20/L vagyok. Mióta szakítottam a párommal (3 éves kapcs után), nem járok el sehova, csak egyetemre. Vonaton szoktak flörtölgetni velem a fiúk, akiket eddig észre sem vettem, mert a párom érdekelt csak. De ezek a srácok nem kezdeményeznek nálam. Talán azért, mert nem adok egyértelmű visszajelzést? Engem néznek és mosolyognak, én meg néha rájuk nézek, de zavaromban mosolyogni nem igazán tudok - persze elutasító nézésem sincs. Sulimban még nem nagyon láttam jó pasit, szóval az kilőve. Más helyre pedig nem járok el. Van a falumban egy srác aki nagyon tetszik. De őt is csak akkor látom, mikor bicózgatok, köszönni is szoktunk egymásnak, és sztem tetszem neki,mert "úgy" szokott nézni engem... De igazából nem az a nagy kocka,aki facebookon lóg egész nap,tehát facen 100% h nem fog írni,személyesen meg ugye nem igen találkozunk. Hogy legyek kicsit megközelíthetőbb?

20/L


2013. ápr. 21. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Bicikliz többet a környékükre amikor csak teheted, kérd ki a segítségét egy számítógépes feladattal kapcs, ha nagy kocka akkor nyilván tud segíteni!
2013. ápr. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, annak tűnsz...és a másik problem hogy nem is lehet nagyon meglelni sehol , bkv-n és egyetemen kivül mondjuk egyetemre sok pasi jár elvileg..
2013. ápr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!