Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 10 perces séta alatt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 perces séta alatt hogy hívjam fel magamra a figyelmét anélkül, hogy nyomulós lennék?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác, aki itt lakik a közelben, és szoktunk találkozni focimeccsen, de csak egy köszönés erejéig, mert a haverjaival van mindig. Arra gondoltam, h a következő meccs után valami ürügy által arra mennék haza, amerre ő (igaz,pont az ellenkező irányban van,de majd kitalálok vmit). Csak így lenne esélyem társalgásba elegyedni vele. Elindul haza, én meg rögtön utána, és szólok neki,h megyek vele,merthogy úgyis arra megyek énis... Ez csak egyszer játszható be,ezért kéne rögtön levennem őt a lábáról. De hogyan? Vagy legalábbis kéne valami indok,h újra kettesben lehessünk majd. 10 perc alatt mit tudnék alkotni? Ötletek?

20/L


2013. márc. 20. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

mond neki hogy figyelted az izmos felsötestét ahogy végifolyik rajta a futás miatt kicsapódott salakanyag és számodra nagyon izgató lenne ha este te csutakolhatnád le felhevült testét.


ettöl tuti dob egy hátast ott az utcán és hogy ezt elmond elég 20mp is... marad 9 perc 40 mp egy magyarázkodásra is, hogy miért arra mész mikor 180 fokkal arrébb laksz mint ő

2013. márc. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Legyél vidám, beszédes, közvetlen. Én mindenkivel ilyen vagyok (bár az alapvető jellemem ilyen), de nagyjából mindenki felfigyel rám.

De fontos, hogy ne játszd túl, nem kell ostobán vihogni, meg semmitmondó dolgokról fecsegni, viszont ha van valami jó sztorid, amiből az jön le, hogy te milyen aranyos vagy épp humoros csaj vagy, az pl jó pont lehet.

Picit lehetsz kacér is, abból legalább leesik neki, hogy talán lenne esélye, aztán ha akar valamit, majd lép.

21L

2013. márc. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egy srácot a hihetetlen közvetlenségemmel, nyíltságommal és barátságosságommal vettem le a lábáról rögtön. :D végig mosolyogtam, aranyosan viselkedtem és pörögtem ezerrel most valakinek ez bejön valakinek nem.
2013. márc. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!