Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gáz ha egy lány hív el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha egy lány hív el egy fiút randizni? Van egy fiú akivel nagyon szeretnék megismerkedni, már beszélgettünk párszor, de szeretném komolyra fordítani hogy hívjam el sétálni vagy valami?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 19. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
azt mondják, a pasik szeretik azokat a csajokat, akik elég bátrak ahhoz, h elhívjanak egy srácot randira. és sztem ez így is van:) L
2013. ápr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én valószínűleg örülnék neki, ha bejön a csaj.
2013. ápr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz.
2013. ápr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Igen. Nagyapám erre azt mondaná, nehogy már a tehén ba..za a bikát. Ha beszélgetsz vele mosolyoghatsz rá szépen, hozzá is érhetsz (pl. megigazíthatod a haját vagy ingnyakát), lehet téma az, hogy a szabadidőtöket mivel töltitek szívesen, innen rá térhetsz arra hogy pl. szeretsz te is bringázni v. túrázni vagy strandolni... de egyedül kicsit unalmas.


Ebből egy srácnak, ha akar valamit tőled illik vennie a lapot. Nem szerencsés az, ha a srác az első kisebb szóváltásnál azt vághatja hozzád, hogy te akaszkodtál rá, nem ő kereste a társaságodat.

2013. ápr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen helyzetben vagyok. Én csak attól félek,h "nyomulósnak" tartana,ha én hívnám el...dehát ő meg félénk....:D
2013. ápr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hogyan szólítsam le? Egy suliba járunk de nem egy osztályba. Miről kezdjek el vele beszélgetni?
2013. ápr. 19. 17:52
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#4es: a NAGYAPÁD?? nem azért, de haladj egy kicsit a korral, ideje lenne végre elfogadnia mindenkinek, h a világ és az emberek felfogása változik. persze mindig a régi idők a szebbek, a mostani meg borzalmas, de ha ezen túl kell lépni.. már miért nem kezdeményezhetne egy lány? hiszen egyenjogúság van, nem? sztem ez az egyenjogúság az ismerkedés területére is kihat :) nyugodtan kezdeményezzél, a párommal mi is így jöttünk össze:)

L

2013. ápr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha beszélgettél vele már párszor, akkor elég csak mosolyognod rá ha elmész mellette, megkérdezheted tőle, hogy mi újság, hogy van, vagy megdicsérheted egy laza mondattal (Pl. Jól áll neked ez a póló v. nadrág v. séró ...), túlzásba ne vidd.


Ha tetszel neki, akkor leáll veled dumálni. Ha kicsit béna, de tetszel neki akkor lehet hogy zavartan tovább megy egy "Köszi" hosszúságú választ követően. Ekkor következő találkozásnál kicsit növelheted a dózist pl. egy "sietsz valahova?" kérdéssel.

Ha viszont közönyösnek látod, akkor kár eröltetned.

2013. ápr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor ne randira hívd, hanem sétálni.

Egyenjogúság van, ezért harcoltatok!

2013. ápr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

ez egy nagyon nagy tévhit. mért ne hívhatna a csaj el valakit? eggyáltalán nem nyomulós sőt inkább ez imponálna nekem h ilyen bátor :D

16/f

2013. ápr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!