Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem vagyok nagyon lányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok nagyon lányos lány, akkor már nem is fogok barátot találni?

Figyelt kérdés
15/L, tudom ennyi idősen nem ezzel kéne foglalkoznom, de kicsit levett az eset az önbizalmamból. Az egyik volt osztálytársammal beszélgettem, és valahogy szóba jöttem vagy a stílusom, nem tudom és azt mondta, hogy 'Nyugi, én szeretem a fiús lányokat'. Tény, hogy nem a mai divatot követem, hanem próbálok más lenni, és szeretem a földszíneket, a nadrágokat, és lapostalpúkat, de fiúsnak nem mondanám magam. Nem szoktam nagyon kimozdulni sem, nem járok bulizni, piálni meg ilyenek. Senki nem érdeklődik irántam. Mit kéne tennem? Számotokra mi a vonzó? Változzak?

2013. ápr. 16. 07:13
1 2
 11/12 Thomas A. Anderson válasza:

A nagy titok az, hogy baromira ráérsz még bármire az életben, még ha most úgy is érzed, hogy nem.


Egyébként a boldog párkapcsolatnak picit sem az a titka, hogy igyekezz olyanná lenni amilyennek mások gondolják a "nőies nőket". Légy önmagad… (tudod, ahogy a vicc is tartja… légy mindig önmagad, kivéve ha lehetsz unikornis… mert akkor inkább legyél mindig unikornis! :D)


Szerintem (ahogy leírtad) aranyos és menő a stílusod. Nem kell rózsaszín pudlinak kinéznie egy nőnek, hogy szép legyen.

Fotózással foglalkozom, nőket fotózok, mindenfélét. Hidd el, a legtöbb modell a hétköznapi életben pontosan úgy öltözik és olyan a színválasztása mint neked :)) Vicces, de így van.


Ha majd eljön az ideje, te is felveszel majd olyan dolgokat amik a köztudatban tipikusan "nőiesek" és rajtad is pontosan ugyan olyan jól fognak állni… de ezzel nagyon ráérsz, tényleg :) Addig meg érezd jól magad :D


"Szerintem" :)


:)

2013. ápr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

[link]

Ő pl fiús, laza lány, de nekem nagyon bejön. Nem feltétlenül rossz az. Ne változz meg. :)

2013. ápr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!