Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem vagyok nagyon lányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok nagyon lányos lány, akkor már nem is fogok barátot találni?

Figyelt kérdés
15/L, tudom ennyi idősen nem ezzel kéne foglalkoznom, de kicsit levett az eset az önbizalmamból. Az egyik volt osztálytársammal beszélgettem, és valahogy szóba jöttem vagy a stílusom, nem tudom és azt mondta, hogy 'Nyugi, én szeretem a fiús lányokat'. Tény, hogy nem a mai divatot követem, hanem próbálok más lenni, és szeretem a földszíneket, a nadrágokat, és lapostalpúkat, de fiúsnak nem mondanám magam. Nem szoktam nagyon kimozdulni sem, nem járok bulizni, piálni meg ilyenek. Senki nem érdeklődik irántam. Mit kéne tennem? Számotokra mi a vonzó? Változzak?

2013. ápr. 16. 07:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

esetleg hs mutatnál magadról valamit.

Ileltve most felsorotlad a jo tulajdonságokat, de mik a roszak? :)

2013. ápr. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Rosszak?! Az a baj, hogy ebben a korosztályban ma már ez mind rossznak számít. Egyébként pesti vagyok, ha ez még számít valamit. :(
2013. ápr. 16. 07:16
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
szerintem ezek semleges tulajdonságok. Elsö ránézésre egy csendes visszahuzodo lány vagy aki inkább othon ücsörög. Ez viszont baj. Mozogni kell a társaságban hogy rajtad isl ehesen figyelem. Tudom hogy nem vagy csunya úgyhogy biztosan lesz párod nem is egy. :)
2013. ápr. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igazából nagyon jó kedélyű vagyok, szeretek nevetni, csak nehezen bízok meg másokban. Sokan azt mondják antiszociális vagyok, de én csak utálom a jó pofizást és hosszútávon nem is megy.

Köszönöm a válaszod. :)

2013. ápr. 16. 07:25
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne változz meg! Légy önmagad és előbb-utóbb rád talál a szerelem!:) Nem kell azt siettetni! Nem vagy még lekésve semmiről!
2013. ápr. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én meg egy kifejezetten fiús, határozott, domináns személyiség vagyok, több fiús, mint nőies viselkedésmintával és olyan pasit akartam, aki hozzám képest is abszolút férfi nagybetűkkel, semmi papucs vagy meghunyászkodó magatartás. És még így is lett barátom. Nem mondom, hogy nem kva nehéz, mert ez az esetek 90%-ban nem tartanak vonzónak még ha külsőre nincs is velem különösebb gond. Mindent meg lehet oldani, és mindig lehet találni olyan fiút/férfit akinek te kellesz. Csak tudni kell hol és hogyan keresd. Szóval ne aggódj neked is lesz barátod. :)


22L

2013. ápr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 ivilicious ***** válasza:
fiús cuccokkal is lehet szexin kinézni...de,ha igénytelenül pakolod össze,akkor bármilyen stílus szrul nézhet ki.
2013. ápr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mások kedvéért sose változz. Majd lesz érdeklődő, amint a kisugárzásod is mutatja, hogy ki vagy békülve magaddal. Különben meg 15 éves vagy, én ennyi idősen még távolról se gondoltam a fiúkra. Én fiús gondolkodású lány vagyok, oké, hogy lányos ruhákat hordok, de eddig még nem volt problémám a pasizással.

Egy belevaló csaj amúgy sem csak szoknyában meg magassarkúban tud hódítani. Akinek lábvillantás kell ahhoz, hogy felhívja magára a figyelmet, az rég rossz :) Szóval érezd jól magad a saját stílusoddal, és majd lesz valaki. viszont ettől függetlenül egyszer-kétszer kimozdulhatsz, mert ha folyton otthon ülsz, mégis hogy akarod, hogy új emberekkel, fiúkkal ismerkedj? Nem azt mondom, hogy minden péntek este menj el leinni magad, de havonta egyszer, miért ne mehetnél el bulizni, még ha nem is iszol? Vagy egy nagyobb baráti társasággal szervezzetek közös programot, ott is lehet ismerkedni :)

2013. ápr. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem is hasonló a stílusom. És nekem a hozzád hasonló lányok jönnek be csak légy kicsit lazább!
2013. ápr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyon szépen köszönöm mindenki válaszát! Tudok laza is lenni, ha olyan társaságban vagyok vagy olyan helyen, ahol nem érzem magam alterálva.:)
2013. ápr. 16. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!