Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az oka annak, ha egy szép,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, ha egy szép, okos, kedves lány nem talál barátot?

Figyelt kérdés

Mondjuk nem is jár el ismerkedni soha. Barátnőmről van szó,és aggódom érte,mert mindig rossz a kedve emiatt. Míg nekem van barátom,és boldog vagyok vele,ő egyedül van. Állandóan féltékenykedik rám,ami megmérgezi már a barátságunkat is. Őszintén mondom,ő sokkal szebb,mint én,csak rettentesen önbizalomhiányos. Mit tanácsoljak neki?

Nekem fontos a barátságunk,és biztos vagyok benne,hogy bejönne a pasiknak. Nem a cicabab típus,de tényleg szép.


2012. júl. 4. 11:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Add meg az elérhetőségeit. Ezen az oldalon mindenki ilyen bnöre vágyik kivéve az aki hazudik.
2012. júl. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Sztem dobd be a párod a közösbe! :D
2012. júl. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
hány éves ? 17/F
2012. júl. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Na itt a másik problémám. Kezdem azt érezni,hogy a pasim őt jobb csajnak tartja ,mint engem..Persze nem mondja ki nyíltan,de célozgat rá,hogy egy ilyen gyönyörű lány hogy lehet egyedül stb..? :/ Mindkettőjüket szeretem,de ez a helyzet nekem már nagyon nehéz.
2012. júl. 4. 12:01
 5/15 A kérdező kommentje:
19 éves
2012. júl. 4. 12:02
 6/15 anonim ***** válasza:

mondd meg neki, hogy szervezel neki egy randit

az egyik fiú ismerősödet, aki illik hozzá, fűzd meg, vagy kérd meg a barátodat, hogy a haverjai között keressen egy kedves és megbízható fiút, akinek tetszik a lány

beszélj meg nekik egy találkozót, aztán hagyd rájuk a dolgot :D

kerítőnek lenni néha bizony fárasztó, de megéri, ha boldognak látod a barátnődet :)

2012. júl. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A barátrnődnek számtalan jó tulajdonsága mellett alighanem van néhány rossz is.

Egyébként nem tudom, miért nem talál barátot... Tőle már megkérdezted?

2012. júl. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Barátnődet kapard le a csávódról mert a végén te maradsz egyedül!
2012. júl. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :))

A kerítős különösen tetszett. :D

De addig,amíg senki nem ismerkedik vele,addig nem tudhatják a belső hibáit. Az utcán nem süt le róla,hogy nem tud túllépni a volt barátján például..Vagy az,hogy elég pesszimista.

2012. júl. 4. 12:06
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát, ha nem jár el ismerkedni, akkor hol találna? Legalább valami internetes oldalon, vagy társkeresőn fent lehetne, és akkor legalább ott lenne lehetősége, de ha nem ad esélyt másnak, hogy kapcsolatba keveredjen vele, akkor logikus, hogy nincs barátja.


Engem érdekelne a leírtak alapján, persze egy ember nem csak 3 (szép, okos, kedves) tulajdonságból áll, de kiindulásnak nem rossz. :)


21/F

2012. júl. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!