Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan pasizzak? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan pasizzak? Hogyan ismerkedjek fiúkkal?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok de még nem volt barátom de steretném ha lenne..csak nem megy ez az egész nekem :/

2013. ápr. 13. 22:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Vackorka

értelek én én sem ismerkedni jövök ide fel, de akarva akaratlanul is elöfordult már kétszer is itt velem, hogy levelezni kezdek egy lánnyal elöször tényleg csak "szakmailag" a kérdések és válaszok miatt, aztán nevetgélünk és igy lassan kialakult.

Érdekes hogy életben nekem sok idö kell ahhoz hogy egy lányba beleszeressek ,de pont azért történhetett itt ez meg velem is mert nicns kép igy elsösorban az emberi, lelki mivoltjukat fedték fel elöttem.

És ha a kettöböl egy is bejött volna (mindkettönél a távolság...) akkor a világ legboldogabb őrültje lennék most :)

2013. ápr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Osztom Shevy válaszát, minden lehetséges akár itt is :)
2013. ápr. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Próbáltad már személyesen? Iskolában, buliban, buszon, közértben, akárhol?
2013. ápr. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Vackorka ***** válasza:

Prof. Shevy :


Rendben elhiszem, hogy valaki abban a szerencsében részesül, de erre nem alapozhat mindenki hogy itt majd talál valakit. Inkább menjenek társkeresőre, ott lehet a legszebb nőket kifogni :) Alányoknak meg elég felregsiztrálni és ugyis napi 20-30 levelet kapnak majd

2013. ápr. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

ma 23:22

5 hivatalos barátnöm volt eddig akiket zömével valami összejövetelen vagy tényleg "utcán" szólitottam le. Szóval minden lehettséges, csak hogy egy fenti válaszolót idézhessek :)

2013. ápr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

ma 23:23

jo de ebbe benne van a kockázat is, hogy valaki megnézi CSAK a képet és nem is veszi a fáraddságot, hogy megismerje a lányt. Itt azonnal két negativ és elég gyakori helyzet áll fent:


a. Padofilok meg szatirok meg mindneféle elvont aberrált örültek irnak rá párzási szándékkal

b. ráir valaki anélkül hogy ismerné és elsö kézböl hajitja ki mikor valami nem klappol az ö álomvilágában.


itt gyken viszont mivel elsönek a kép hiány miatt tényleg a lányok lelkivilágába nyerhetünk betekintést, ezért a szürö annyiból modosul, hogy ha egy rendes srác ráir akkor már el tudja dönteni, hogy kell-e neki ilyen vagy olyan tipusú lány. :) Ez sem 100% de én azt mondom, hogy egy ilyen honlapon sokkal több esély van hosszútávú kapcsoalt kialakítására mint egy fényképes társkeresön :)

2013. ápr. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Vackorka ***** válasza:
Társkeresőknek pedig van egy nagyon jó módszere, nem nagyképüségből fogom irni a következőt, de amikor régebben komolyabban üztem ezt a társkeresős módszert, volt hogy heti 4-5 csajjal találkoztam 2hónapon át...és nem érdekel hogy ki hiszi el és ki nem. A lényege az egészenek hogy ennek is van egy technikája aféle kommonikácio fajtája, ami megkülönböztet téged a többi 1000pasitól a társkereőn, és ezért voltan én rajta nyerő, mert nem az ócska sablonos szövegeket használtam... 10csajból 7-8 mindig reagált az üzeneteimre átlagban... amig ez másnál 10ből max jó esetben 1-2 vagy még annyi se.
2013. ápr. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Taníts mester
2013. ápr. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!