Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy ismerkedjek, hogy pasizza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek, hogy pasizzak? Hogy érjem el, h leszólítsanak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok csúnya, voltak akik próbálkoztak már, a gond, h nem nagyon járok el itthonról. Szeretnék ismerkedni, mert nem rég lett vége a kapcsolatomnak, és nem akarok itthon befásulni. Mivel egy faluban lakok, ahol vannak jó pasik, arra gondoltam, nekiállok futni. Kifutok a focipályáig, és ott köröket futkosok. Jön a jó idő, a sportos fiúk úgyis focizgatni fognak.:) Egyedül mást nem tudok, pedig szívesen fociznék is, de nincs barátnőm, akit ki tudnék hívni (messzebb laknak bnőim). Szóval marad a futás. Elég bátortalan vagyok amúgy. Tippeket kérnék, h hogyan ismerkedjek ezen felül. 99% hogy odaszólnak majd nekem valamit,de hogyan tovább? Hogy alakul ki ebből egy beszélgetés?

20/L


2013. ápr. 9. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
válaszolj vissza kedvesen, érdeklődj iránta, aztán ha a sors úgy akarja akkor a többi simán fog menni
2013. ápr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én egészen hasonló helyzetben vagyok csak sajnos én a beton dzsungel közepén lakom, ahol minden ember rohan, átnéznek egymáson nincs kommunikáció és fogalmam sincs hogyan lehetne ismerkedni, mivel nem vagyok nagy bulizós, félénkebb is vagyok.. De te így talán szerencsésebb helyzetben vagy.. Én a helyedben, ha már szóltak neked megkérdezném nem-e állhatok be focizni.. Ha nem épp egy nagy meccs közepén vannak, biztos megengedik, hogy te is beállj játszani sőt az is lehet még tanítgatnak is és már el is indult a beszélgetés..:) 22/L
2013. ápr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
basszus én is ebben a cipőben járok csak épp városban lakok :) sok sikert nekünk!!!!!! :)
2013. ápr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én is ugyanebben a cipőben járok :D mármint jártam :$ próbáltam beszélgetni a fiúkkal, de egyik sem vett komolyan és nem gondolta, hogy bármi is lehetne köztünk :/ aztán szervezőként részt vettem egy matekversenyen (középiskolás vagyok) és egy sráccal tök jól elvoltam és az életben nem gondoltam volna, hogy egy matekversenyen fogok megismerkedni az első barátommal :D én már feladtam, hogy valaha lesz barátom és állandóan azzal viccelődtem, hogy apáca leszek :D szerintem úgyis rád fog találni a szerelem amikor a legkevésbé számítasz rá :)
2013. ápr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Net. Csak rágd át magad a sok perverz és kanos disznón.
2013. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!