Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, ha tetszene egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha tetszene egy lány nektek, és alakulóban lenne köztetek valami, és kiderülne, hogy 2 éve nem volt a csaj senkivel, nem néznétek le?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 11. 18:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Upsz, bocs, most olvastam el a kommenteket.

Szóval te vagy az a lány. :)

Mindegy, amit leírtam ígyis megállja a helyét.

2013. ápr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
nem igazán értem... nekem meg 25 év alatt, egy volt, most akkor le vagyok nézve? xD
2013. ápr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nekem van egy barátnőm ő is több éve nem volt senkivel, mi csak szerelemből, de nem akármilyen megjegyzéseket kapunk ám.
2013. ápr. 11. 18:37
 14/21 A kérdező kommentje:
pejoratív értelemben, gúnyolódnak ezen...
2013. ápr. 11. 18:40
 15/21 anonim ***** válasza:

Hm... és kinek mi köze hozzá, hogy te mikor, kivel, hányszor voltál már? Egyáltalán honnan tudják ilyen jól?

Magánügy. Én csak azokat az embereket sajnálom szívből, akik ebben gúnyolódnivalót találnak.

2013. ápr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Itt mindenki mindent tud, ez egy falucska, kollégák ismerősök stb.
2013. ápr. 11. 18:47
 17/21 anonim ***** válasza:

A perjoratív értelem alatt konkrétan a: PÓKHÁLÓS -ra gondolsz? Mondd csak ki bátran.


Én nem nézném le a csajt, bár nagyon nyitva tartanám a szemem/fülem, mert GYANÚS, hogy aki belekóstol a jóba, az hogy tudja 2 évig mellőzni. Szóval érted... (?)


F23

2013. ápr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
"belekóstol a jóba", atyaisten. nem mindenkinek forog az élete a szex körül, vannak akik simán tudják hanyagolni és nem érzik szükségesnek hogy minden jöttmenttel lefeküdjenek, csak mert különben az ilyen idióták azt mondják rájuk hogy pókhálós. gratulálok előző.
2013. ápr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Na látjátok, az ilyen rokkant agyúakról beszélek!
2013. ápr. 11. 21:19
 20/21 anonim ***** válasza:

A 17-es vagyok!


A 18-asnak üzenem, hogy tanuljon meg szöveget értelmezni, és ne hisztérikusan oltogasson. Ugyanis én nem pókhálósoztam le sem a kérdezőt, sem eddig még senkit, pusztán rákérdeztem, hogy milyen pejoratív dolgokra gondolt A KÉRDEZŐ. Ezen kívül kedves 18-as válaszoló:

Igazad van, nem mindenki forog a szex körül, csak az, aki szexelt már igazán jót, igazán jó partnerrel.


Amúgy ezzel nem azt mondom, hogy minden jött-menttel le kéne feküdni. Jéézusom. A szókiforgatás és az oltogatás az megy...

2013. ápr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!