Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogy oldanatok meg ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy oldanatok meg ha egyszeruen nincs lany korulottetek? F19

Figyelt kérdés
Elso eves egyetemista vagyok egy uj (70% roman) varosban. Mernoki egyetemre jarok (gondolom ezzel mindent el is mondtam, de ha megse, akkor: nagyon keves a lany, aki van az is roman vagy ronda vagy foglalt. Nem akarok roman baratnot). Jarok neha bulizni, de a magyar helyeken szar zene van, es kulonbenis, eleg felenk vagyok a buliban valo csajozashoz. Az utcarol ne is beszeljunk. Szoval? Mit tudtok ajanlani? :) (komolyan legyszi) A leghasznosabbat ugy megtapsolom hogy hallani fogja :D

2013. ápr. 5. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Magyar helyeken szar zene?

Azért finomabban barátom! A magyar embereknek jó ízlése van, ezt Te is tudhatnád.

A lány fenekét tapsold meg inkább, úgy hogy elélvezzen. Ne legyél kocka, ismerkedj, sokszor a fiú haveroknak vannak a legjobb női ismerőseik. Járj nyitott szemmel és ne szarj be!


F25

2013. ápr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erasmus programok és ösztöndíjak után kell nézni!
2013. ápr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En egy Romániai faluban lakom.Egy lány sincsen itt.Legalább egy román lenne,de az sincsen :(En sehogy nem tudom megoldani,hogy nincs lány körülöttem.
2013. ápr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Erasmusra ma kezdtem el a jelentkezest. Van osztondijjam :)
2013. ápr. 5. 20:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Iratkozz be tánctanfolyamra. Pesten nagyon népszerű mostanában a salsa. Salsa tanfolyamokon általában több csaj szokott lenni, mint srác. Az órákon folyamatosan párcsere van, így kiválóak a lehetőségek a kulturált ismerkedésre.


A salsa klubok szoktak hétvégi bulikat, táborokat is szervezni, melyeknek nyíltan felvállalt célja az is, hogy normális fiatalok egymásra találjanak.


Salsa órákon a nők érintése, velük való kommunikáció során magabiztossá fogsz válni, látni fogod, hogy a csajok többsége is törekszik arra, hogy normális párt találjon.


Aztán jöhet a bachata is, ami a salsánál is sokkal intimebb, vágyakat eléggé feltüzelő tánc, salsa tanfolyamon ha találsz szimpatikus lányt, megdumálhatod vele hogy járjatok együtt bachata órákra is (az intimitása miatt ott már nem jellemző a párcsere). Ha egy nő erre igent mond neked, akkor annak tutira tetszel. :)

2013. ápr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös és most álmodj fel Hamupipőke álmodból! :) Ott is többnyire olyan lányok vannak, akik már kapcsolatban élnek-
2013. ápr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne a zene miat menj a magyar helyekre:D
2013. ápr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!