Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi kesztet arra egy fiut,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kesztet arra egy fiut, hogy miutan egy lany vette a batorsagot, hogy szerelmet vall, a fiu egyszeruen nem kepes se nemet se igent mondani?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolkodik.
2011. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Min gondolkodik? Csak tudja, hogy tetszik-e neki a csaj vagy sem. Nem? De meg ha gondolkidik is minek kell neki egy honap?
2011. jan. 2. 19:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Fiúknál nem olyan egyszerű, h ha tetszik akkor igen, ha nem akkor nem. Nekünk nemcsak a külső számít (legalábbis sokaknak nem). Mondjuk ha 1 hónapja nem reagált rá, akkor valszeg nem sok esélyed van.
2011. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ha nem akar semmit, akkor miert kinoz azzal, hogy nem mondja meg es haggya, hogy remenykedjek benne, hogy talan lesz valami?
2011. jan. 2. 19:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Nemet akar mondani csak nem akar megbántani vagy csak simán hülye...
2011. jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

miért nem kérdezel te rá hogy akkor most i van??

ha nemet mondd nyílván nem akar veled járni,max jó társaságnak tart,jó veled beszélgetni msn-en vagy akár élőbe és jó vagy önbizalomnövelőnek is.ja és persze mindíg ott leszel tartaléknak...felejtsd el

ha ien akk meg egyértelmű

de ne ezen lovagolj hónapokig mert szerintem ő egy percig nem gondolkodik ezen te meg gyötröd magad miatta.kérdezz rá tényleg.nem gáz.

2011. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Regebben tetszettem neki, de nem mondott semmit csak puszilgatott meg olelgetett es mastol tudtam meg mit erzett(ez kb tobb, mint egy eve volt) Es belso tulajdonsagomat tekintve jofejnek tart, viccesnek, aranyosnak... Soha nem volt senkije es elmondom neki es semmit nem mondott utana. Ha talalkozunk mindig kedves, koszon, de nem mond semmit ezzel a dologgal kapcsolatban....
2011. jan. 2. 20:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha még nem volt senkije, akkor itt a megoldás, Marhára fél bevallani, mivel még nincs tapasztalata, nincsenek módszerei, fél hogy elrontja :D Bíztasd egy kicsit :)
2011. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt úgy értem, hogy nem tudja, hogy hogyan mondja az igent. Azonnal, vagy gondolkodjon, hogy ne tűnjön letámadásnak. Így értettem.
2011. jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!