Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy srác lemondhat egy első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác lemondhat egy első randit?

Figyelt kérdés
mit gondoltok, nagy bűn az ha egy srác elhiv de aztán mégis lemond egy randit? Ti hagynatok h szorakozzon veletek?
2013. ápr. 2. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha egyszer lemondja azt még megérteném biztos közbejöhet közbe valami fonntosabb
2013. ápr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

-közbe

bocsi már este van :D

2013. ápr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem közbejött valami vagy meggondolta magát téged illetően. Akkor szórakozna, ha több randit fújna le egymás után.
2013. ápr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy a lánynak ezek után egy időpont se lenne jó. Hiába, a fiúk feladata az, hogy fusson utána és mindig rendelkezésre álljon. Ha nem, akkor lesz valaki más aki megteszi.
2013. ápr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én pont tegnap mondtam le egy elsőt,nem volt kedvem mégsem,ennyi,sok csaj lemondta már velem is,nincs ebben semmi
2013. ápr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, a srácoknak tilos. Benne van az alaptörvényben.
2013. ápr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nyilván lemondhatja.. mért is ne? a lányoknak több joguk lenne vagy mi? emancipáció van meg egyenjogúság... amúgy simán közbe jött valami és kész... ha a következőket is lemondja vagy nem jön el akkor azért gyanakodj... hiszen az ember tud időszakítani arra amire akar, de van néha fontosabb
2013. ápr. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hyatt ***** válasza:

Nem nagy bűn de valószínűleg a párkeresősdit nem veszi olyan komolyan, mármint nem ez az élete álma. Nem veled szórakozik csak van ami fontosabb mint egy egyelőre ismeretlen (aki most te vagy). Ez lehet jó jel is, pl ha összejöttök akkor számodra (aki akkor már fontos személy) előbb szorít helyet a naptárjában mint vadidegenek számára.


húúú hányszor volt már olyan pasi aki miután párkapcsolatba kerültünk a saját dolgainkat úgy húzta ahogy kedve tartotta, de ha vadidegennek ígért valamit azt ugye pontosan kellett csinálni, mert mit szólna ha késne. Én meg már úgyis ismerem, elnézem neki ha elhúzza a dolgot.


Ez persze csak egy agyonagyalt túlkombinálása a szitunak. Lehet csak hasmenése volt :D

2013. ápr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!