Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lenne a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a véleményetek erről? Van egy srác, aki eggyel felettem jár a suliba. Végre megettem az első lépést és ráírtam.

Figyelt kérdés
Nagyon szimpatikus srácról van szó, sokáig elbeszélgettünk. Vártam másnap, harmadnap, de nem írt rám. Nem érdekelhetem? A suliban mindig köszön, mosolyog.

2013. márc. 25. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet csak nem ért rá írni, de az is lehet, hogy nem mer. De az is lehet, hogy rád vár (igaz ez elég furcsa, de ismerek olyan srácot aki így gondolkodik...) Szerintem írj rá még egyszer, de utána már várd meg, hogy ő írjon szerintem. Ha akar valamit, írni fog.
2013. márc. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

és látta az üzenetet? ha igen, akkor ne írj rá

attól, hogy köszön és mosolyog, az nem azt jelenti tetszel neki N

2013. márc. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Dicseret hogy mertel irni.:) Talan egy par nap mulva irj ra ujra. De ha nem vette eszre hogy mi a helyzet akkor szerintem nem is fogja.Sajnalom de lehet hogy felreerted.
2013. márc. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat.Teljesen igazatok van:)
2013. márc. 26. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!