Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelem első látásra, Szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem első látásra, Szerintetek?! (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Péntek reggel felszállt a buszra egy nagyon helyes srác.. (épp a suliba tartottam..csak előtte még volt egy kis dolgom,így egy másik busszal mentem,,nem a megszokottal) szóval ott volt az a srác.. egész uton szemeztünk.. a végén még rám is mosolygott. - nagyon zavarban voltam,így többször is elfordítottam a fejem.. ami lehet,hogy hiba volt. Aztán (lehet,hogy Én rontottam el),de nem történt semmi. mindketten leszálltunk és kétirányba mentünk. Azóta sem tudom elfelejteni... nem mondom,hogy szerelem első látásra...de.. valami megfogott benne. Jólenne újra látni,,találkozni vele.. csak sajnos semmi ötletem nincs,hogy mit kéne tettem. - kb tűt a szénakazalban. Légyszi segítsetek,,adjatok ötleteket,hogy hogyan tudnék újra összefutni a sráccal. Csak értelmes válaszokat kérek!

2012. okt. 13. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbb, ha megint felülsz arra a buszra, amin találkoztatok. Hátha neki az a járat tartozik bele a mindennapos rutinjába.

Ha nem jön be, akkor sajnos más recept nincs, de attól még összefuthattok újra valahol. Én a barátommal 3szor találkoztam véletlenül, a negyediket már megbeszéltük. :)

2012. okt. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Shai-Hulud ***** válasza:

Például legyen dolgod sűrűn arrafelé, mint péntek reggel, és akkor többször is utazhatsz azzal a busszal. Hátha megint ugyanarra a buszra szálltok? :-)


Hacsak nem neki is valami egyéb dolga volt, akkor valószínűleg rendszeresen utazhat azon a buszon. A legegyszerűbb módszer arra, hogy megtaláld, ha te is rendszeresen arrafelé utazol.


Sok szerencsét!

2012. okt. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2012. okt. 13. 18:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is csak azt tudom mondani, mint az előzők.:) Menj megint azzal a busszal, ha van rá módod. Ha én lettem volna a helyedben, valószínűleg ki akarnám deríteni a nevét, címét stb. :) De persze egy buszútból nem lehet ezt megtudni. :) Nagyon remélem, hogy még találkoztok, és akkor ne felejtsd el mondjuk a nevét megkérdezni.:)
2012. okt. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jött be az ötlet :( nem láttam a buszon többet
2012. okt. 30. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!