Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem érdeklem a nőket?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklem a nőket? Segítek nekik, ha kell, beszélgetek, érdeklődök, bókolok is és úgy érzem ők mindig csak tesznek rám. Miért?

Figyelt kérdés
2013. márc. 31. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát mer öö ö. Nemtom. Annyira nem ismerlek hogy erről nyilatkozzak, megbántani meg nem szeretnélek.
2013. márc. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
14:35 : Nyugodtan írd le, amit gondolsz.
2013. márc. 31. 14:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a külsőddel van baj. Ha nem, akkor a hozzállásoddal, és valamiért lehet hogy inkább barátként tekintenek rád. Sokminden lehet, innen nehéz megmondani.
2013. márc. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ASOT ***** válasza:
Szerintem csak egy "fiút" látnak benned de nem egy férfit.
2013. márc. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne légy túl nyálas, azt a nők nem szeretik!
2013. márc. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát szerintem társam vagy ebben, üdv a barátzónában :) innen nincs kiút egyhamar viszont ha egyszer lesz valakid utána már nem lesz baj :) kemény lesz a csata de hajrá :)
2013. márc. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 RaZeR1912 ***** válasza:
Legyél férfias de ne bunkó
2013. márc. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Tyler913 ***** válasza:

Kedves Barátom,mindez azért van,mert tipikus jó fiú vagy. A lehető legtipikusabb,kapitális,tankönyvi példány. 18O fokot kell változtatnod a szemléleteden. Na jó,egye fene,leírom a lényeget.


Amit Te csinálsz,arról lerí egyfelől a kétségbeesett próbálkozás,másfelől az,hogy a nőt fontosabbnak tartod magadnál, és mindent,MINDENT megteszel,hogy bevágódj. Abban a hitben élsz,hogy a nőket úgy lehet megszerezni,hogy előtte a barátjuk leszel,és mindent a s.ggüket is kinyalod. Az a helyzet,hogy ezzel csak szárazbarát leszel. A nők arra vannak kódolva,hogy az erős,határozott,domináns, vezető típusú férfiakat keressék,őket tartsák tipikus partnernak. Te a nőkkel való kapcsolatodban szolga vagy,és nem vezető. A nőknek hízeleg a puncsolásod,de soha,SOHA nem fognak tudni úgy Rád nézni,mint férfira. Olyan vagy nekik,mint egy meleg barát,mert nem viselkedsz férfiasan.


Fontos lenne rádöbbenned arra,hogy a nőknek nem az kell,hogy minden kívánságukat lessék. Nem mindig azzal teszel jót,ha megteszed,amire kérnek,mert sokszor maguk sem tudják,mit akarnak. Egy férfira van szükségük,aki megmondja nekik. Aki képes őket megvédeni,vezetni,támogatni, megnevettetni. De az ilyen férfi nem puncsol,mert értékesnek tartja magát. Nincs szüksége rá,hogy bevágódjon a nőknél. Tudja magáról,hogy sokat ér,ezért a nő kell bevágódjon nála.


Ha bővebben szeretnél erről olvasni,hogy az egészet megértsd,nagyon melegen ajánlom az Attraction Code című könyvet. Addig is pár tanács:

- ne akarj megfelelni a nőknek

- ne agyalj azon,vajon mit gondolnak rajtad

- ne titkold el, ha tetszik Neked egy nő,és akarsz tőle valamit

- ne csinálj meg mindent elsőre,amit kérnek (kivéve,ha életveszélyről van szó), magyarán ne hagyd magad csicskáztatni

- ne hízelegj! Csak akkor bókolj,ha a nő kiérdemelte.

- ne tettess érdeklődést,ha valami nem érdekel.

2013. márc. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Csicsikusz ***** válasza:

azt kérdezed h miért nem érdekled a nőket. azért mert a mai nőket már annyira nem is érdeklik a férfiak. kivéve ha van közös érdeklődési körük. rajtad kívül is rengetegen küszködnek ilyen problémával. megítélésem szerint téged a családod még tisztességesen nevelt és nem tartozol a bulizós divatmajmolós többséghez. nézz körül, mit látsz? a mostani társadalomban normális állapot a szingliség, nem kell már házasodni,se gyerekeket se szülni, se semmi. ez sok összetett folyamatnak a következménye. ipari forradalom stb...

amúgy ha többet szeretnél tudni ezzel kapcsolatban itt megtalálod:

[link]

nem hiába fogyatkozik országunk népessége :/


én például járhattam volna olyan csajjal is aki úgy néz ki mint az anyám(hasonlít rá xd), vagy olyannal akitől még a 77 éves nagyanyámnál is szebb :), és össze jöhettem volna bulizós csajokkal, de azok cigiztek, piáltak meg tényleg csak a pénzemet akarták lehúzni.

tudok más példát is mondani:

egy lány aki tetszett, a játszótéren sétáltatta a kutyáját. én is épp a kutyusomat sétáltattam, és a közelébe mentem, majd le ültem egy padra, aztán köszönt és kérdezett vmit a kutyusommal kapcsolatban, és elkezdtünk dumálgatni :) mondtam neki hogy jöjjön ide és üljön le bátran a házi kedvencem nem fogja bántani az övét, de ő azt mondta hogy a sajátja még nincs be oltva x betegség ellen és inkább elment.

nem egyszer a buszon olyan csajok mellé ültem akikkel tök jól eldumálgattunk ,tetszettek is ,de tényleg, csomó közös témánkról beszéltünk és pillanatok alatt elrepült az a fél órás út :S csak aztán mindig kiderült h van pasijuk XD vagyis azt állították h van :S

ha meg úgy érzed cikiznének vagy égő lenne megmondani h szingli vagy mond azt h van csajod ,és lehet h hamarosan szakítani fogtok :)


a kérdéshez visszatérve, miért nem érdekled a nőket? a lényeg hogy legyen közös érdeketek a csajjal.

ami engem illet én már saját családot szeretnék.

az a baj, hogy nem tudom és nem tudhatom kik azok a lányok akik ugyanazt akarják amit én.

talán egy hosszabb beszélgetés során kiderülhet mi az ami valójában érdekli a lányt.

az előttem kommentelő sok hasznos tippet írt látom :) fontos hogy érezd magad jól a lány társaságában, fölösleges színlelni, mosolyogj bátran ha kedved van, kísérd el nyugodtan ha nem értek rá leülni beszélgetni :)


jó ideje írogatom már :) remélem sok hasznos tanácsot adtam ezzel a hozzászólással

2013. júl. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Csicsikusz ***** válasza:

az előbb el írtam ezt a mondatot: olyannal akitől még a 77 éves nagyanyám is szebb :)

így már jó =)


amúgy 25/F :)

2013. júl. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!