Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, hogy ne pirulja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne piruljak el folyton, ha egy nekem tetsző sráccal beszélgetek?

Figyelt kérdés
Olyan kínos, mert emiatt egyből látszik rajtam, hogy szimpatikusnak találom a másikat, de nem tudok mit csinálni. Pedig már nem vagyok olyan fiatal, mégis egyből elárulom magam, mert zavarba jövök. Amúgy is elég visszahúzódó vagyok, de nem könnyíti meg a helyzetem az elvörösödött fejem. Le lehet ezt küzdeni valahogy?
2012. dec. 26. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sok-sok alapozóval...
2012. dec. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tudod ha minden lány ilyen lenne,sok fiú megúszná azt,hogy hetekig,hónapokig hülyítik a semmiért.
2012. dec. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben vagyok én is, illetve én lesütöm a szemeimet, meg alig szólalok meg. Engem is érdekelne hogy miként lehet leküzdeni. Amúgy olyanokat hallottam hogy "Ne törődj vele hogy tetszik, mintha figyelembe sem vennéd hogy bejön" de na...nem úgy megy az...
2012. dec. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

És ez amúgy miért baj? Nem értelek. Elpirulsz na füüh, szörnyű...

ccc..buta

2012. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudod feloldani, hogy ha valami konkrét téma miatt jön elő, hogy KIMONDOD, hogy "jajj zavarba jövök mindjárt".

Ezzel saját magadat biztosítod arról, hogy ha látszik is rajtad valami, te tudsz róla. Mert különben egy öngerjesztő folyamat.

2012. dec. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez megnyugtat en is hasonlo cipoben jarok, de olyan szinten, hogy ra se merek nezni legtobbszor. Es 32 eves vagyok :) Szoval ha van valakinek valami tanacsa, azt en is szivesen vennem :)
2012. dec. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ez másnak nem probléma, de engem nagyon zavar, mert nem akarom, hogy egyből tudja a másik, hogy tetszik nekem. Mert mi van ha én neki nem, vagy csak barátkozni akar én meg egyből lebuktatom magam. Emiatt már egy ideje nem is randizok inkább senkivel, de nem akarok emiatt lemaradni esetleg egy normális fiúról.
2012. dec. 26. 21:37
 8/12 anonim ***** válasza:
23%

Az a baj, hogy nem vagy őszinte. Azért vörösödsz. Az eltitkolt vágyaid próbűáod leplezni, és ez egy öngerjesztő folyamat. Mivel nyilván érzed, hogy melegszik az arcod, meg talán még furcsán is néznek rád, sőt néha szóvá is teszik, hogy ne pirulj.

Megoldás:

1. Őszinteség önmagaddal

2. Őszinteség a másik féllel (tetszel; tudom, hogy zavarba jöttem)

2012. dec. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez a legnagyobb marhaság, hogy inkább nem randizol :) Lehet lebuktatod magadat, de ez ellen nem lehet semmit se tenni igazán :) Inkább fogadd el és menny bátran randizni :) Ez nem olyan tulajdonság, amivel egy rendes srácot eltudnál ijeszteni :)
2012. dec. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én imádom, ha elpirul egy lány, olyankor tök jó érzésem támad. Önbizalmat ad és nem kell feszengenem, mert tudom, hogy nem lesz semmi gond és amikor még a szeme is csillog, annál nincs felemelőbb érzés...
2012. dec. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!