Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiak mennyire tartják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mennyire tartják számon, hogy milyen ruha van a nekik tetsző nőn?

Figyelt kérdés

Nemrég (kb. 1 hete) kezdtem el randizgatni, flörtölni egy kollégámmal. Mivel szinte minden nap találkozunk, egyre nagyobb nehézséget okoz a másnapi öltözékem kiválasztása, mert legszívesebben soha nem venném fel kétszer ugyanazt a ruhát, dehát ugye ez egy idő után kivitelezhetetlen. Csinos is legyek, meg változatos...


Szerintetek feltűnik egy férfinak, ha a neki tetsző nőn ugyanaz a ruha van mondjuk egy héten belül kétszer? Egyáltalán számít nektek az ilyesmi?


2012. dec. 24. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a nőket érdekli ez a dolog túlzottan.
2012. dec. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A férfiak sose jegyzik meg szerintem ezt különösebben. Annyit jegyeznek meg hogy pl. hétfőn nagyon jól nézett ki, pénteken is, szerdán kevésbé. De arra sose jönnek rá hogy esetleg a ruha miatt. :)
2012. dec. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam figyelni ezt, és őszintén nem is érdekel ez a dolog!
2012. dec. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Max akkor jegyzek meg egy ruhát, ha nagyon tetszik benne az illető nő, akkor pedig egyáltalán nem bánom, ha többször is felveszi :)
2012. dec. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Hole Hunter ***** válasza:
A ruházat csak akkor tűnik fel (legalábbis nekem), ha előnytelen a viselője számára. Aki viszont kedves nekem, felőlem trottyos melegítőben is lehet. :)
2012. dec. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Férfifüggő. Engem pl. nagyon érdekel, és kifejezetten számontartom figyelem. Igaz én is nagy öltözködésman vagyok, csak a legjobb cuccokat veszem a plázákban, mert erre igen kényesen vigyázok, számomra az öltözködés az fő szempont. Ha magamtól elvárom, akkor a nőtől is elvárom. Ez van. Lásd ,van ilyen is. H aránézésre nem egy igénytelen csöves a fickó, akkor szerintem ő is odafigyel az ilyesmire azért. Ha meg jólszituált, menő pasas, akkor alapvető elvárás. Az mondjuk tényleg elég kínos,ha két nap egymás után ugyanabban a szerkóban vagy. már maga a tisztaság miatt is, a baktériumtenyészet nem től hawaiii feeling. Szóval dobj be mindent, legyél lehengerlő! Ha hódítani akarsz, ne nézzen "gázgizinek"
2012. dec. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nos egyszerűbb a dolog mint gondolnád.


Ronda nő (kevés pia) : Sok ruha = jó ; Kevés ruha = rossz

Jó nő : Kevés ruha = jó ; Sok ruha = rossz

2012. dec. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én észre veszem a kollégámon ha 2x ugyanaz a gatya van rajta vagy pulcsi egymást követő napon. AZ egyik nőn 3 napig teljesen ugyanaz a szerkó volt, szerintem még a fehérneműje is ugyanaz volt, már amennyire átláttam a farmerján. Ez kicsit fura volt, nem is ültem mellé az étkezőben. Az én irodámban csak 2 nő van, mivel őket nézem napi 8 órában, így nagyon sok mindent megtudok rajtuk figyelni, igazából csak az ügyvezető igazgatót szoktam tüzetesebben átnézni, de ő nagyon rendben van öltözködés szempontból. A maradék egy nő meg, eléggé alja, egy otthonkában szoktam szúrni, amit még nem láttam, hogy haza vitt volna egy mosásra. A kérdésedre válaszolva, csak akkor zavar ez a dolog, ha nem ok nélkül nézem az illető öltözködését.


22/F

2012. dec. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nemkülönösebben érdekel az ilyesmi, de biztosan kell neked a házinyúl?
2012. dec. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kell. :))


Egyébként nem úgy értettem a kétszer ugyanazt a ruhát, hogy nem mosom ki, mert mindent kimosok egy használat után. De gyakran mosok. :)

2012. dec. 24. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!