Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiak mennyire tartják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mennyire tartják számon, hogy milyen ruha van a nekik tetsző nőn?

Figyelt kérdés

Nemrég (kb. 1 hete) kezdtem el randizgatni, flörtölni egy kollégámmal. Mivel szinte minden nap találkozunk, egyre nagyobb nehézséget okoz a másnapi öltözékem kiválasztása, mert legszívesebben soha nem venném fel kétszer ugyanazt a ruhát, dehát ugye ez egy idő után kivitelezhetetlen. Csinos is legyek, meg változatos...


Szerintetek feltűnik egy férfinak, ha a neki tetsző nőn ugyanaz a ruha van mondjuk egy héten belül kétszer? Egyáltalán számít nektek az ilyesmi?


2012. dec. 24. 19:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az én barátommal ez úgy volt, amikor még csak a randizásnál jártunk, hogy általában mindig megdicsérte a ruháimat, amiben mentem a találkozókra, aztán ha később valamikor újra felvettem, akkor mondta, hogy jaj ezt már akkor is úgy imádta rajtam, amikor itt meg itt voltunk... szóval még dátumra pontosan is meg tudta mondani, hogy mikor mi volt rajtam, bár tuti nem ez az általános, engem is meglepett, mert én se tudtam volna visszaidézni, hogy mikor miben voltam, és azt se, hogy ő miben. :D

Szóval esetleg gondolj arra, hogy az a pasi is ilyen jó memóriával rendelkezik, és egy héten belül azért kétszer ne legyél ugyanabban szerintem... Gondolom ez megoldható, végül is 7 ruhád csak van. :) Aztán következő héten már felveheted megint ugyanazokat, csak ne csináld azt, hogy mondjuk minden hétfőn ugyanabban vagy...stb, legalább napok alapján legyen más. De amúgy ezen szerintem abszolút semmi nem múlik és valószínűleg fel se tűnik neki. :)

2012. dec. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!