Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ne keressem pár napig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne keressem pár napig a csajt? Mert folyton én érdeklődök iránta? (Lent. )

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt,nagyon kedves és aranyos,ugyan azon a buszmegállón szállunk föl a buszra,általában én szoktam az első lenni ott,és beszélgetünk 5-10 percet.

Folyton én írok rá fb-n hetente 1x van fent hétvégén,de akkor is 30 perc után.Egyszer fent volt vagy 2 óráig nem írtam,és ő se írt.

Szoktam "Bökdösni" fb-n hogy jelezzek is valahogy,de csak 1-2 hét után bök vissza.Múlt héten nem voltam csütörtökön,pénteken a buszmegállón,ezért amikor ráírtam,kérdezte hogy beteg vagyok-e mert nem volt csüt. és pénteken?

Egyszer feljött velem egy ideig,ahova én járok suliba mert dolga volt arrafelé,(ő hozta fel hogy feljön velem)

amikor leszállt beszélgetett még a barátnőjével,én elindultam lassan és utánam sietett.Viszont múltkor nem volt bőbeszédű chaten kérdeztem hogy zavarom-e azt mondta nem csak rossz kedve van.Ma pl. buszmegállón 10 perc alatt csak 2 mondatot váltottunk 1et én 1et ő.

1x elhívtam valahova szünetben de mondta hogy ha nem lenne ilyen rossz idő akkor eljönne,de csak szünet végén jött fel megint.

Érdemes újra elhívnom valahova?Hova?Kisvárosban lakunk szóval hogy ha valahova elvinném indulna a pletyka,mindenki mindenkit ismer szinte..Apámat az egész város.A barátnői folyton mosolyognak rám és köszönnek,ha azzal vannak aki tetszik nekem.Sőt egy másik barátnője egyedül mosolygott ezért köszöntem neki..

Tippek?Van esélyem nála? :/


2012. nov. 19. 20:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Úgy ne keressem hogy jöjjek később a buszmegállóba és ne menjek oda?Hogy végre keressen 1x ő is? :/
2012. nov. 19. 20:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem lépsz túl az írásos internetes kommunikáción, addig ne várj jót magadnak.Telefonálj.
2012. nov. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Élőben is beszélünk..Csak ma váltottunk pár mondatot..
2012. nov. 19. 20:47
 4/4 anonim ***** válasza:
ezek alapján a csak simán haverjának is tekinthet.. flörtölt már vele, vagy próbáld még egyszer elhívni valahova, hátha veszi az adást. ha pedig nem, akkor nem hinném hogy bejösz neki:S mi csajok akkor is mosolygunk a barátnőnk ismerősére néha, ha tudjuk hogy nem jön be neki, úgyhogy ebből ne következtess le sokat:D
2012. nov. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!