Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Neten beszélgetek egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten beszélgetek egy lánnyal de nem tudom élőben is tetszeni fog e, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval egy ideje már beszélek egy lánnyal facebook-on akit megkedveltem én is és ő is engem. Egyszer találkoztunk egy ideje de az egy buliban volt akkor tetszett de alkoholos befolyás alatt is voltam , szóval nem biztos hogy józanul is tetszene.


Képei alapján nem mondanám, hogy bejön annyira de viszonylag régi képek és előnytelen képek vannak fent.


Most lenne alkalom arra, hogy találkozzunk de ha esetleg úgy érzem, hogy ez nem müködne , hogy mondjam el , hogy ne bántsam meg? Ő teljesen belém van esve és szinte már úgy mondogatja , hogy egy pár vagyunk.

Végig utalgat rá, hogy majd csókolozunk stb..


Vélemények?


2013. márc. 20. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Találkozni mihamarabb - a lehető leghamarabb. Minél később, annál rosszabb. És józanul. Ez is fontos.


És ne akadj fenn az első benyomáson, ha esetleg nem lesz olyan fantasztikus. Egy próbát mindenképp megár. Sétáljatok vagy üljetek be valahova, beszélgessetek. Ha van közös témátok, érdeklődési körötök, hasonlóan gondolkodtok több mindenről, az már mindenképp egy jó alap.


És akkor a végére már jobban meg tudod ítélni az összbenyomást.


Mondom mindezt saját példámból. 7 éve vagyunk együtt párommal (5 éve házasok), társkeresőn találtuk meg egymást. Első blikkre ő sem volt olyan "hú!" - de aztán az első teljes tali végére már abszolút pozitív volt minden téren az összbenyomás... és mindmáig az. :)


Szóval elhiheted, nem csak egy klisé szöveg az, hogy "nem minden a külső", mert tényleg ez a helyzet. :) Ha személyiségileg, gondolkodásmódilag, érdeklődésileg, stb. passzoltok, az már önmagában nagyon sokat jelent.

2013. márc. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Még amit kifelejtettem írni , nálam ez még rendben is lenne ha külső nem lenne tökéletes mert belső pótolja és nem mondhatom azért, hogy csúnya.


De még azon aggódok kicsit , hogy mit szólnak majd hozzá barátaim , ismerőseim, mivel mindig azt hangoztattam hogy csak nagyon jól kinézetű lánnyal jövök össze és volt arra is példa, hogy amikor ők összejöttek valakivel egyből megjegyeztem hibáját barátnőjűknek.


Na most ezek után ez kicsit furcsán hatna , hogy pont én jövök össze olyan lánnyal aki külsőre nem a legjobb.


Kellemetlennek érezném szerintem , de nem tudom.

2013. márc. 20. 16:21
 3/4 anonim ***** válasza:
1-nek igaza van hogy az első benyomás néha becsapós, azzal kapcsolatban meg hogy nem bomba kinézetű és a haverjaid visszaadják amit tőled kaptak szerintem ez a legkevesebb ;) Szóval szerintem találkozz vele ismerd meg jobban aztán majd alakul a véleményed róla, illetve az érzéseid.
2013. márc. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. vagyk újra.


"De még azon aggódok kicsit , hogy mit szólnak majd hozzá barátaim , ismerőseim, mivel mindig azt hangoztattam hogy csak nagyon jól kinézetű lánnyal jövök össze és volt arra is példa, hogy amikor ők összejöttek valakivel egyből megjegyeztem hibáját barátnőjűknek."


Hát bocs, de erre mást nem lehet mondani, mint hogy ez a te butaságod. :) De akkor most itt a remek alkalom a továbblépésre. Beláthatod, hogy hát bizony, e téren finoman szólva is elég meggondolatlan voltál, beláthatod a hibádat, bocsánatot kérhetsz az érintettektől és visszakaphatod egy darabig, amit te adtál. Nem lesz kellemes, persze, de egyrészt nem fog örökké tartani, másrészt meg neked is kiváló alkalmat ad rá, hogy elgondolkodj rajta, tulajdonképpen miért is csesztettél másokat emiatt korábban...? És beláthatod, hogy ez tényleg eléggé buta dolog, és épp azáltal válhatsz okosabbá, ha ezt felismered és belátod... meg azt is, hogy a saját véleményed helyett a baráti köré alapján barátnőt választani szintén nem vall túl sok jóra.


Röviden: kiváló alkalom lehet ez neked akkor egy kis önvizsgálatra és személyiségfejlődésre. Még ha elsőre kellemetlen is lesz, utóbb ezerszer meg fogod köszönni magadnak, hogy éltél a lehetőséggel. :)

2013. márc. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!