Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden lánynak az elérhetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lánynak az elérhetetlen őket észre sem vevő fiúk kellenek?

Figyelt kérdés
Folyton azt tapasztalom, hogy akárhány lánynál is próbálkozom be, egyiknek sem kellek egy-két kivételtől eltekintve, de ők a reménytelen egy fiúnak sem igazán tetsző lányok. Ellenben amikor nálam kezdeményeznek lányok a fészbukon, akkor meg nagyon is akarnak engem és sokszor még lekoptatni sem győzöm őket, mert gyakran keresnek épp, hogy meg nem dugnak már a lányok. :D
2013. márc. 27. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Mázlista vagy, hogy egyáltalán téged keresnek lányok. Én olyan ronda vagyok, hogy egyből elijesztek mindenkit.
2013. márc. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyugi én is bűnronda vagyok, legalábbis nem egy szép lány gúnyolt már ki, főleg az orrom és girnyó alkatom miatt. Általában legjobb esetben is csak átlagos külsejű lányok kersnek. A szépek észre sem vesznek.
2013. márc. 27. 13:31
 3/3 anonim ***** válasza:
és az átlagos külsejűek miért nem jók?
2013. márc. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!