Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy lány, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány, de úgy érzem, hogy elérhetetlen számomra. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
22 éves pasi vagyok, a lány is 22. Egyetemisták vagyunk, de ö nagyon nem a tipikus egyetemista életet éli. Sztárokkal szórakozgat és bulizgat külföldön, olyan helyekre van belépése, ahova a földi halandóknak nincs. Beszélgettem vele párszor, nagyon tetszik nekem. Okos és jó indulatú, de olyan elérhetetlennek érzem. Nem tudok hogy nyitni felé, hogy észrevegye, hogy nem csak barátkozni akarok vele. Tanács?

2013. márc. 6. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne nyiss felé. Hisz elérhetetlen...
2013. márc. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valaki tűnhet elérhetetlennek, de ha a sültgalambra vársz, akkor mit akarsz?

Meg tudod, vannak esetek amikor két ember majdnem egymás ellentéte és mégis passzolnak/passzolnának egymáshoz, valamikor meg úgy tűnik hogy mindenben vagy szinte mindenben hasonlítanak, közben meg valamiért mégsem működik a dolog.

Ez egy összetetebb dolog ennél, hidd el, de az a férfi aki akármilyen nőt is elérhetetlennek gondol, nem sok önbízalomról árulkodik, és ezt hidd el sok csaj szemében, egy drasztikusan rossz pont!

2013. márc. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van önbizalmam egyébként, de amikor egy ilyen lehengerlö növel találkozik az ember, akkor nehéz az önbizalmat elöhozni...
2013. márc. 6. 17:55
 4/4 anonim ***** válasza:
ha úgy érzed, és tudod, hogy elérhetetlen, akkor engedd el... :) (és megmarad szép emlkének)
2013. márc. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!